spot_img

Alerjiye iyi gelen ve evin havasını temizleyen 12 bitki

PEMBENAR ÖZEL

PEMBENAR ÖZEL

Yıldızbilim size partneriniz ya da hoşlandığınız kişi hakkında çok şey söyleyebilir. Yatakta ne kadar iyi olduklarını, karşılarındakinden ne beklediklerini, nelerden etkilenebilecekleri ve kuşkusuz aldatma ihtimallerini… Aldatmak söz konusu olduğunda sekse düşkünlükleri ile tanıdık Akrepler ve Boğalar daima günah keçisidir ama yakın zamanda yapılan bir ankette en çok aldatan ya da aldanma eğilimi bildiren burçların Aslanlar olduğu ortaya çıktı. Partnerinizin listede hangi sırada olduğunu bakmak ister misiniz? Peki hangi burçların neden aldatabileceğini? İşte o liste!

1. Aslan

1. Aslan

Aslanlar dramayı sever. Ateşli kişilikleriyle göstermeyi severler. Takriben yüzde 36’sı ya aldattı veya aldatmaya yaklaştı. Bu listedeki en yüksek yüzde! Peki neden? Aslanlar ilgi odağı almak ister ve Aslan’ı yeterince alkışlamıyorsan bunu yapabilecek hayran kitlelerine gidebilirler.

2. Koç

2. Koç

Araştırmaya katılan Koç burçlarının yüzde 34’ü daha önce aldattı ya da aldatmaya yaklaştı. Koç zodyaktaki birincil burçtur, bir alev grubu burcudur ve Mars kadar yönetilir. Bu yüzden fazla dürtüseldir. Bazıları bunun üstesinden gelebilseler de, hesapsızca hareket etmeye eğilimlidirler. Aldatıyorlarsa sebebi budur.

3. İkizler

3. İkizler

İkizler aşağıda doğan insanlar tipik olarak geçici ilişkileri tercih ederler; böylece yüzde 31’inin aldatması veya aldatmaya yaklaşması şaşırtıcı değildir. Süper sosyal bir hava işareti olarak İkizler kolayca sıkılır. İkizler, iki kişi gibi temsil edildikleri için partnerlerinin bu iki kişiyi de tatmin edebilmesi gerekir. Ama bu iki kişiden birisi tek eşliliğe yatkın olsa da diğeri olmayabilir.

4. Yay

4. Yay

Doğası gereği dışa dönük olan Yaylar’ın, öteki taraftaki çimenlerin daha yeşil olduğunu düşünürlerse bir ilişkiyi bırakma olasılıkları yüksektir. Ankete katılan Yaylar’dan, yüzde 23’ü eşlerini aldattı ya da aldatmaya yaklaştı. Bu ateş burcu, dürtüsel, maceracı ve taahhütte bulunma konusunda isteksizdir. Bu, Yay’ın aldatmaya mahkum olduğu anlamına gelmez ama birine bağlanırlarsa buna değmelidir; huysuz halde onların uçarı doğası devreye girer.

5. Boğa

5. Boğa

Her ne değin sekse düşkünlükleriyle bilinselerde Boğa burçları ayakları yere basan, güvenilir kişilerdir. bu nedenle araştırmaya katılanlardan yalnızca yüzde 17’si aldattı veya aldatmaya yaklaştı. Büyük bir çoğunluğu tek eşliliğe inanıyor. Bir toprak burcu olarak Boğa burcu zevkle ilgilidir. İyi yemek yemek, pahalı kıyafetler ve tabii ancak cinsellik. Nadiren de olsa bir Boğa aldatırsa bu zevk düşkünlüklerinden kaynaklanabilir.

6. Yengeç

6. Yengeç

Hissi ve şefkatli olan bu su burcuna, etraflarındaki insanları nasıl besledikleri rehberlik ediyor. Duygularıyla temas halinde ve bağlılığa vefalı kalan Yengeçlerin yalnızca yüzde 13’ü aldattı ya da aldatmaya yaklaştı, çoğu vefalı kalmayı seçim etti. Peki bir Yengeç neden aldatır? Yengeçler çatışmalarla baş etmede öyle iyi değillerdir, incindiklerinde Yengeç pençeleriyle saldırma eğilimindedirler. Aldatıyorsa sebebi büyük ihtimalle budur.

7. Balık

7. Balık

Bu su burcu şefkatli ve empatiktir, böylece sadakatlerini ara sıra kaybederler. Ankete katılan Balık burçlarının sadece yüzde 12’si aldattı veya kandırma eğilimi gösterdi. gerçi bir gözünüz her zaman açık olsun çünkü zodyağın en romantik burcu güller, şiirler ya da sonsuz iltifatlarla tekrar çıkarılabilir. Hayatının aşkıyla tanıştıklarına karar verirlerse hayatlarında birinin olmasını önemsemezler bile.

8. Oğlak

8. Oğlak

Oğlaklar önemli ve bağımsızdır, bu yüzden öteki burçlar değin kolay yuva kurmaları mümkün değildir. Ama bir defa ciddi bir ilişki kurduklarında, basit kolay yoldan çıkmayacaktır. Ankete kadar Oğlaklar’ın yalnızca yüzde 11’i aldattı ya da aldatmaya yakın bir deneyim yaşadı. Bu pratik deniz keçileri, işte ve ilişkilerinde adamakıllı başarı odaklıdır. İlişkinin amaçlarına uygun olmadığına karar verirlerse daha umut verici görünen birini tercih edebilirler.

9. Kova

9. Kova

Tavizsiz oldukları kadar derin oldukları için Kova burçları başkalarıyla daha derin bir düzeyde bağlantı kurarlar, böylece tek gecelik ilişkiler olanak dışıdır. Araştırmaya katılanların yalnızca yüzde 10’unun aldatması ya da kandırma eğilimi göstermesi bundandır. Peki bir Kova ne süre aldatır? Zodyağın delileri (bu bir övgü) bazen kimsenin onları anlamadığını hissedebilir. Aniden onları anlayan birileriyle karşılaşırlarsa, bir ilişkilerinin olması manâlı olmayabilir.

10. Akrep

10. Akrep

Akrepler’in sekse düşkünlükleriyle adı çıkmıştır, bu nedenle aldatan bir burç olduğuna inanılır. Ama sadece yüzde 9’u aldattı ya da aldatma aldatmaya yaklaştı. Derinlik arayan Akrepler insanları içeri olmak konusunda isteksizdir ve böylece banal bir ilişkiye girme olasılıkları daha düşüktür. Akrep aldatıyorsa oysa kin ve intikam duygularından yaparlar. Önce siz aldattıysanız, onlardan da bekleyebilirsiniz.

11. Terazi

11. Terazi

Venüs kadar yönetilen Terazi, sadece “diplomatik ve zarif” olarak tanımlanmakla kalmaz, bununla beraber karnında kelebekler uçuşturan romantizmi de ister. Ankete göre, Teraziler’in yalnızca yüzde 7’sin partnerlerinden başka biriyle ilişki kurmayı düşündü. Teraziler ilişki içinde olmayı severler. İlişkileri kötüye gittiği anda bir sonraki ilişkiye geçerler. Size basmakalıp bir tartışma gibi gelen şey onlara ayrılık gibi görünebilir.

12. Başak

12. Başak

Vefalı ve pratikte aşina bu A tipi kişiliğin yalnızca yüzde 6’sı aldatmaya meyletti. Yüzde 6’lık gruptaki aldatmanın sebebi mükemmellik bekleyen Başaklar’ın standartlarını karşılayamayan partnerler olabilir. Geriye kalan yüzde 94’lük dilim aldatmak yerine terk eder.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here