spot_img

Ayrılık acısıyla bu yöntemlerle başa çıkın

Yulaf ezmesi ve esmer şeker maskesi

Yulaf ezmesi ve esmer şeker maskesi

Bir mutfak robotu kullanarak çeyrek fincan esmer şeker ve çeyrek fincan yulaf ezmesini karıştırın. Karıştırdıktan sonra bu malzemeleri bir kaseye alın ve bir yemek kaşığı zeytinyağı, bir yemek kaşığı limon suyu ve çeyrek su bardağı bal ekleyin.

Her şeyi ayrıntılarıyla karıştırın ve karışımı iki poşete bölüştürün. Ayaklarınızı bu poşetlere sokun ve macunu kibarca masaj yaparak ayaklarınıza uygulayın. Yaklaşık 10 dakika bekletin ve ardındaki ılık suyla durulayın.

Ultra nemlendirici gece maskesi

Ultra nemlendirici gece maskesi

Kuru, pul pul dökülen ayaklardan ciddi şekilde şikayetçiyseniz bu ultra nemlendirici gece maskesi tedavisine kuşkusuz ihtiyacınız var. Sadece bir yemek kaşığı kakao yağı, bir yemek kaşığı zeytinyağı ve üç adet E vitamini kapsülünü karıştırın.

Duştan sonra gözenekleriniz hala açıkken bu maskeyi ayaklarınıza kibarca masaj yaparak uygulayın ve çorap giyin. İpeksi pürüzsüz ve nemli ayaklar için gece baştan başa bırakın ve sabah ılık suyla durulayın!

Salatalık maskesi

Salatalık maskesi

Bu ferahlatıcı maske, uzun bir günün sonunda bitap ayakları yatıştırmak için mükemmeldir. Bir blender kullanarak iki küçük salatalık, üç yemek yemek kaşığı zeytinyağı ve bir limon suyunu karıştırın.

Karıştırdıktan daha sonra iki buzdolabı poşetine eşit olarak dağıtın. Her iki ayağınıza da poşetleri giyin ve lastikle tutturun. Maskeyi 5-10 dakika bekletin ve gerisinde yumuşak, tazelenmiş ayaklar için ılık suyla durulayın.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here