spot_img

Bize iyi gelmeyen toksik bir ilişkiyi bitirememenin nedenleri

Astrolog Aslıhan Doktoroğlu

Astrolog Aslıhan Doktoroğlu

Bu hafta 10 Temmuz Yengeç Yeniayının etkilerini hissedeceğimiz bir hafta. Güvenli hissetmek adına ruhumuzu besleyen ıskaladığımız konuları yakalama fırsatımız olacak.

10 Temmuz Yengeç yeniayı burçlara etkisini okumak için tıklayın.

Bilhassa 12 Temmuz Pazartesi daha detaylı öğrenmek istediğimiz bir konuya eğilebiliriz. Düşüncelerimiz daha geniş gösterme açılı olacak ve kendimizi gizli açıklama edeceğiz. İsteklerimize yoğunlaşıp bu alanda yeni bir adım atmak için sabahtan saatlerini tercih edebiliriz.

13 Temmuz Salı ise Venüs ve Mars’ın Aslan burcunda kavuşumu var. Bu açı aşkı ve tutkuyu ön plana çıkarıyor. Ayrıca sosyal ilişkilerde ayrıca de ikili ilişkilerde başat olma hali yaşanabilir. Sevgi uğruna iddialı girişimler olabilir. Aşka gelmek deyimini deneyimleyebiliriz. Bu yüzden ikili ilişkilerde abartılı durumlardan ve fazla bonkör davranışlardan kaçınmaya uyarı edilmeli. Sürpriz aşk haberleri de bu hafta gündeme gelebilir.

14 Temmuz Çarşamba öğle saatleri bereketli işler çıkarmak, işe icat katmak için yerinde bir vakit. 15 Temmuz Perşembe sezgilerimiz adaleli olacak. İlham gerektiren işlerle mücâdele etmek, geçmişe yönelik acılarımızı şifalandırmak olası.

Haftanın son 3 günü ikili ilişkiler konusunda dikkat etmek kayda değer. Bir tarafın istediği öteki tarafa uymayabilir ve beklenmedik tepkilerle karşılaşılabilir. İnatlaşmaya, baskınlık kurmaya yönelik davranışlardan sakınalım. Muhtemel olduğunca kibir ve kibri arkadaki planda yetişmek gereken günler. Maddi konularda da gelişebilecek umulmadık durumlara elastik davranmaya çaba edilmeli.

12 Temmuz haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

12 Temmuz haftası yükselen burçlara tarafından alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

YÜKSELEN KOÇ

Hafta başında evle ya da ebeveynlerle ilgili konular gündemde. Aşkın, gösteri hayatının hareketli olduğu bir hafta olacak. Hafta sonu fark edilmemiş konularla, elde olmayan durumlarla karşılaşılabilir.

YÜKSELEN BOĞA

YÜKSELEN BOĞA

Yakın çevreyle olan sorunlu ilişkilerde güzel gelişmeler yaşanabilir. İleriye dönük projelere odaklanılacak bir hafta. Hafta sonu ise nereye ait olunduğunu sorgulatacak olaylar, uzaklarla ilgili konular gündeme gelebilir.

YÜKSELEN İKİZLER

YÜKSELEN İKİZLER

Hafta başında işle ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Aşk hayatında daha fazla iletişimde elde etmek istenen bu hafta elde olan değerler fazlaca sorgulanacak. Kriz yaratan durumlardan uzak durmak için kibirden kaçınmak yararlı olacaktır.

YÜKSELEN YENGEÇ

YÜKSELEN YENGEÇ

Hafta başında ticari konulara ön yargısız yaklaşım olumlu sonuçlar verebilir. Kazançlar konusunda daha cesur muamele etmek isterken gerçeklerden kopmamaya uyarı edilmeli. Hafta sonu ikili ilişkilerde de kuvvet savaşından uzaktan durulmalı.

YÜKSELEN ASLAN

YÜKSELEN ASLAN

Hafta başında duyguları zorlama aşağıda tutan konularla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Giderlerle ilgili de yapılandırmalar yapılabilir. Hafta sonu ise korkularla yüzleşilecek olaylara fırsat gözüyle bakmakta menfaat var.

YÜKSELEN BAŞAK

YÜKSELEN BAŞAK

Hafta başında sosyal hayatta, arkadaşlarla yaşanacak paylaşımlarda olumlu bir sızıntı var. İş birliği içinde olunan konularda yeni hedefler belirlenebilir. Hafta sonu ise ikili ilişkilerde gizli kalmış konularla yüzleşmek gerekebilir.

YÜKSELEN TERAZİ

YÜKSELEN TERAZİ

Hafta başında alıştırma ortamıyla ilgili düzenlemeler olabilir. İş arkadaşlarından yardım alınabilir. Hafta sonu sosyal çevrede fazla iddialı çıkışlar yapmamaya dikkat edilmeli. Üstlenilen sorumluluklarla ilgili de aileyle çatışma yaşanabilir.

YÜKSELEN AKREP

YÜKSELEN AKREP

Hafta başında eğitimler, yeni geliştirilecek becerikli görüşler açısından olumlu bir tesir var. Hayattan daha çok keyif almaya odaklanılabilir. Hafta sonu ise önyargıdan uzaklaşmaya ve aşk hayatında inatçı olmamaya uyarı edilmeli.

YÜKSELEN YAY

YÜKSELEN YAY

Hafta başında evle ve ebeveynlerle ilgili sorunlu konuları çözme fırsatı olacak. Giderleri de dengeleyecek adımlar atılabilir. Hafta sonu ise realist olmaya, iyimserlik adına kendini kandırmamaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN OĞLAK

YÜKSELEN OĞLAK

Hafta başında ikili ilişkilerde hoş iletişimler, ortaklıklarda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Yeni sözleşmeler, anlaşmalar gündeme gelebilir. Hafta sonu ise özel hayatta gösterişli tepkilerden uzakta durmaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN KOVA

YÜKSELEN KOVA

Hafta başında iş hayatıyla ilgili kazanç getiren gelişmeler yaşanabilir. Jurnal akışa bambaşka bir uyum getirmek mümkün. Hafta sonu ise sindirim sitemi sorunlarına karşı tedbirli olmakta üstünlük var.

YÜKSELEN BALIK

YÜKSELEN BALIK

Hafta başında aşk hayatında olumlu gelişmeler olabilir. Çocuklarla da neşe saçan süre vermek muhtemel. Hafta sonu ise ikili ilişkilerde artı eleştirel ve diretmeci olmamaya uyarı edilmeli.

Hepimize verimli bir hafta olması dileğimle sevgiler, Aslıhan Doktoroğlu

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here