spot_img

Cildinizi kurutan 7 sinsi alışkanlık

Astrolog Aslıhan Doktoroğlu

Astrolog Aslıhan Doktoroğlu

Kurban Bayramı ile geçireceğimiz bu haftanın herkese neşeli ve huzurlu olmasını diliyorum. Hepinizin bayramını kutluyorum. 19 Temmuz Pazartesi haftaya tutkularımızın peşinden gitme isteği ile başlıyoruz. Öğle saatlerinde eğer hırsımıza yenik düşen davranışlar sergilemezsek, hissi olarak hoş bir sızıntı yakalayabiliriz. Akşamüstü saatleri muhakkak bir konuda derinleşmek, netleşmek için yerinde. 19:30 ardından yeni bir işe başlamamak, kayda değer konuları gündeme getirmemek daha iyi olacaktır.

20-21 Temmuz zihinsel aktivitelerin hızlanacağı, olaylara farklı perspektif ile yaklaşmanın muhtemel olduğu günler. Şen ve bereketli görüşmeler, zihin alışverişleri gerçekleşebilir.

22 Temmuz Perşembe, Güneş akşamüstü saatlerinde Aslan burcuna geçiyor. Şimdiden bütün Aslanlara mutlu yaşlar diliyorum. Sevgi ifademizi belirleyen Venüs ise bugün Başak burcuna geçecek ve 16 Ağustos’a değin burada ilerleyecek. Bu süreçte değerli hissetme halimizi coşkulu tavırlardan ziyade mantıklı tutumlar belirleyecek. Detaylara daha artı önem vereceğiz.

Perşembe ve cuma zorlayıcı açıların etkisinde olacağımızdan aşırı harcamalardan, geveze eleştirilerden kaçınmak kayda değer. Yürek ve tansiyon konularında da hassasiyetler olabilir.

24 Temmuz Cumartesi ise İstanbul saatiyle 05:36’da Kova burcunda bir dolunay gerçekleşecek. İşbirliği içinde edinmek gereken alanlarda egomuzu nasıl kullandığımızı sorgulatacak olaylarla karşılaşacağımız bir dolunay olacak. Kendimizi kıymetli hissetmek adına gösterişli tutumlar, harcamalar yapıyorsak bu konularda sorunlarla karşılaşabiliriz. aynı zamanda yufka yürekli düşünmenin güzel sonuçlarını alacağımız bir dönem olacak. İlham gerektiren işlere destek veren tesir de değerlendirilebilir.

25 Temmuz takıntılı düşünceler ağır basabilir. Gizli kalmış durumların peşinden gitme isteğini denetleme etmeye çaba edelim.

19 Temmuz haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

19 Temmuz haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

YÜKSELEN KOÇ

Hafta başında aileyle hoş etkileşimler ön planda olacak. Evle ilgili de farklı görüşler geliştirilebilir. İkili ilişkilerde beklenmedik gelişmelere ağırbaşlı tepki vermeye çalışılmalı. Haftanın ikinci yarısında gruplar içindeki olaylar gündemde olacak. Biraz yalnız kalıp olayları değer biçmek daha iyi gelebilir.

YÜKSELEN BOĞA

YÜKSELEN BOĞA

Haftanın ilk günleri somut konularda hafıza üretmek, yeni durumlar tecrübe etmek olası. Bu hafta ailevi konularda fazla fevri hareket etmemek önemli. İleriye dönük konulara dair bazı zihin ayrılıkları olabilir. Hafta sonu yakın çevreyle olan ilişkilerde konuları fazla irdelememek daha rahat bir akıntı sağlayacaktır.

YÜKSELEN İKİZLER

YÜKSELEN İKİZLER

Hafta başında kendini iyi hissettirecek bir takım değişimler hayata geçirilebilir. Somut konularda da güzel gelişmeler mümkün. Bu hafta trafikte ve yakın çevreyle olan iletişimde temkinli olmaya dikkatli olmak manâlı. Yurt dışı benzer işler ve seyahatler gündemde olacak.

YÜKSELEN YENGEÇ

YÜKSELEN YENGEÇ

Haftanın birincil günleri kişisel isteklere öncelik vererek bir takım konuları sonlandırmak muhtemel. Harcamalar konusunda aşırıya kaçmamaya dikkat edilmeli. İkili ilişkilerde de inatlaşmalar stres yaratabilir. Hafta sonu krizli durumları çözmek için olaylara iyimser yaklaşmak iyi gelecektir.

YÜKSELEN ASLAN

YÜKSELEN ASLAN

Hafta başında sezgiler adaleli olacak. İlham gerektiren faaliyetlerden hoş netice alınabilir. Sağlık konusundaki hassasiyetlere daha titiz olmakta menfaat var. İkili ilişkilerde yarım kalmış geçmiş konuları sonlandırmak muhtemel. Hafta sonu ise geveze endişeden, kaygıdan uzak durmaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN BAŞAK

YÜKSELEN BAŞAK

Haftanın ilk günleri sosyal çevreyle, arkadaşlarla hoş paylaşımlar ön planda. Kariyer hayatıyla ilgili bambaşka yaklaşımları destekleyen konuşmalar yapılabilir. Egzersiz ortamıyla ilgili konular gündemde olacak. İkili ilişkilerde de bastırılmış duyguların aniden ortaya çıkabileceği bir hafta.

YÜKSELEN TERAZİ

YÜKSELEN TERAZİ

Hafta başında işle ya da üstlenilen sorumluluklar ilgili ayrı fikirler geliştirilebilir. Çok detaycı ve ısrarcı olmamak genel anlamda ilişkilerde gerginliği azaltacaktır. Bu hafta aşk hayatı ön planda olacak. İş hayatında daha fazla yükümlülük alan bir davranış tercih edilecek.

YÜKSELEN AKREP

YÜKSELEN AKREP

Haftanın ilk günleri finansal konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Aşk hayatıyla ilgili de olaylara daha olumlu görmek olası. İletişim şekli olarak otoriter bir dilin seçilmemesi gereken bir hafta. Ailevi konulardaki yaklaşımlar, fikir şekli sorgulanacak.

YÜKSELEN YAY

YÜKSELEN YAY

Hafta başında sorunlu görülen konulara bambaşka yaklaşımlar geliştirilebilir. Hesapsız harcamalar yerine daha planlı gidilmesi gereken bir hafta. Üzüntü edilen konularda aile bireyleri ile birlikte çözüm bulunabilir. Fikirlerin aktif olduğu bu hafta bir takım kayda değer kararlar alınması gerekebilir.

YÜKSELEN OĞLAK

YÜKSELEN OĞLAK

Haftanın ilk günleri ikili ilişkilerde ayrı yaklaşımlar belli olmak güzel sonuç verebilir. Trafikte dikkatli olmak, iletişimde ani tepki vermemek manâlı. Fiziki konularda bazı kararlar alınabilir. İşbirlikçi bir tutum içinde edinmek güzel netice almaya yardım olacak.

YÜKSELEN KOVA

YÜKSELEN KOVA

Hafta başında çocuklarla veya jurnal düzenle ilgili olumlu değişimler yaşanabilir. İkili ilişkilerde bitirilmesi gereken konular bir anda gündem oluşturabilir. Bu hafta sağlıkla ilgili gelişmelerin üstünde durulması önemli. Yakın çevreden takviye alınacak.

YÜKSELEN BALIK

YÜKSELEN BALIK

Haftanın ilk günleri yaratıcı faaliyetlerle ilgilenilebilir. Sürpriz aşk gelişmeleri de yaşama fırsatı var. Egzersiz ortamında gerginlikler yaşanabilir. Kıskançlığa bağlı iyi niyetli olmayan tutumlar bazı ilişkileri sonlandırmak zorunda bıraktıracaktır.

Hepimize neşeli bir hafta olması dileğimle sevgiler, Aslıhan Doktoroğlu

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here