spot_img

Fransız kadınlarının elegant güzellik sırları

ABONE OL

Micellar sular, sadece kullanışlı ve etkin oldukları için Fransızların favorisi olmakla kalmaz, bununla beraber deri bakımına meraklı Fransız kadınlarının Paris’in meşhur sert suyuyla yıkamaktan kaçınmalarına da olasılık tanır.

Birleşmiş Devletler’de karışık cilt bakımı rutinleri revaçta olabilir. Oysa Fransız cilt bakımı laf konusu olduğunda bu elbette içten değildir. Fransız kadınları rejimlerini fazladan adımlarla yüklenmek yerine, kolay ihtiyaçlarının giderilmesine yönelirler.

Fransız kadınları her bir deri sorununu bambaşka bir ürünle ele almaya kastetmek yerine, basit tutmayı seçim ediyorlar. Fazla adımlı rutininiz umduğunuz kadar iyi gitmiyorsa, Fransız yaklaşımını benimsemeyi deneyebilir ve sadece temellere dönebilirsiniz.

Likit eyeliner kullanmakta zorlandıysanız veya mükemmel eyeliner kanadı yaratmada başarısız olduysanız, Fransız kızlarının kedi gözlerine takıntılı olmadıklarını dinlemek sizi hoşnut edecektir.

Fransız makyajı, göz kalemi için daha yumuşak, daha dumanlı bir yaklaşım benimseme eğilimindedir. böylece düzgün ve belirgin bir eyelinera onların alımlılık anlayışında yer yoktur.

Fransız kadınları parfüm kullanmanın hakkını verirler. Fransız kadınları, bir parfüm seçerler ve o parfümü imzaları haline getirirler. Yapılan bir araştırma birçok Fransız kadınının yıllarca aynı parfümü kullandığını ortaya çıkarmıştır.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here