spot_img

İlkbahar sezonu için en iyi kokular

Keskin ya da nefis kokuları seviyorsanız, ahududu, goji veya böğürtlen gibi kırmızı dut notaları olan bir koku tercih edebilirsiniz. Bu esanslar ultra tatlı bir baz oluşturur ve başı dönen bir güzel koku yaratmak için diğer notalarla armoni içinde çalışırlar.

Bir başka taze, meyvemsi koku olan şeftali; sıcak yaz günlerine geçiş için bir tercih olacak. Şeftali kokuları size keza tatlı hem de taze bir hava katar.

Muhtemelen en popüler meyveli kokulardan biri olan elma kokuları, meyve bahçesinden çıkmış eğlenceli, tatlı fakat ekşi bir kokuyu kucaklamak isteyenler için idealdir.

Parlak, taze ve leziz limon, bahar için şahane bir narenciye kokusudur. Bu koku, eğlenceli ve tasasız tarafınızı vurgulayacaktır.

Çiçekler arasında en popüler olan gül, kokular laf konusu olduğunda oldukça romantiktir. Büyüleyici, gizemli bir aurayı dokundurma edecek bir koku hedefliyorsanız, bahar için bir gül kokusu tercih edebilirsiniz.

Şehvetli ve enerjik bir aroma sunan zengin bir çiçekten hoşlanıyorsanız, tercihinizi yaseminden yana kullanın. Yasemin size ayrıca genç keza de romantik bir hava katacaktır.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here