spot_img

Kullandığımız filtreler estetik yaptırma isteğini artırıyor

Astrolog Aslıhan Doktoroğlu

Astrolog Aslıhan Doktoroğlu

5 Temmuz haftasına değişikliklere meyilli olduğumuz ve marifetli faaliyetleri destekleyen bir etki ile başlıyoruz. Uzun zamandır denemek isteyip de harekete geçmediğimiz bir konuda adım atabiliriz. Pazartesi güzel sürprizler için yerinde bir gün.

6 Temmuz Salı yanılgılara, dalgınlıklara karşısında daha dikkatli olmak gerekiyor. Haziran başında yaşanılmış, beklentilerin karşılanmadığı olaylar her tarafta gündeme gelebilir. Gün genelinde her duyduğumuza inanmamak önemli.

7 ve 8 Temmuz’da kendimizi tatmin edici hissetmediğimiz konularla ilgili umulmadık gelişmeler yaşanabilir. Özellikle onaylanmadığımızı düşündüğümüz ilişkilerde ani karar almamaya gayret edelim. Parasal konularda da fazla dar bir akışın olmadığı bu günlerde iddialı girişimlerden uzaktan durmalıyız.

9 Temmuz Cuma evle ilgilenmek, kullanılmayan eşyaları elden dahil etmemek için güzel bir gün. Geçmiş sorunlu ailevi konuları da sonlandırma isteğinde olabiliriz.

10 Temmuz Cumartesi Yengeç burcunda bir yeniay olacak. Bu yeniay bize daha fazla kendimizi güvenli hissettiğimiz alanlarda, ailemizle olan ilişkilerimizde neyin öncelikli olduğunu fark ettirecek. Bakımlı kalmış veya göz ardı edilmiş konularla ilgili gelişmeler bazı adımlar attırabilir. Yakın çevremizle yaşadığımız sorunlara çözüm bulma fırsatımız da olacak. Yeniayın etkilerini daha detaylı olarak Yengeç Yeniayı yazımda paylaşacağım.

11 Temmuz Pazar ise iletişim gezegeni Merkür Yengeç burcuna geçecek. 27 Temmuz’a dek burada ilerlerken irtibat dilimiz duygusallaşacak. Bu süreçte karar verirken duygular ve mantık bazen çelişebilir ve nesnel davranmakta zorlanabiliriz.

5 Temmuz haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

5 Temmuz haftası yükselen burçlara tarafından alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

YÜKSELEN KOÇ

Hafta başında evle ilgili bazı değişimler, alışverişler gündemde. Yakın arkadaşlarla veya kardeşlerle hatalı anlaşılmalar yaşanabilir. İkili ilişkilerdeki gerginlikleri de hassas olmamak engelleyebilir. Hafta sonu ise ebeveynlerle ve evle ilgili konular öne çıkacak.

YÜKSELEN BOĞA

YÜKSELEN BOĞA

Pazartesi yeni fikirler ilerletmek ya da farklı bir eğitime açtırmak için hoş bir gün. Maddi konularda yanılgıya düşmemeye, iyi hesap yapmaya uyarı edilmeli. Ebeveynlerle geçmiş konulara dair stres yaşanabilir. Hafta sonu yakın arkadaşlarla ilgili gelişmeler gündeme gelebilir.

YÜKSELEN İKİZLER

YÜKSELEN İKİZLER

Hafta başında maddi yeni girişimlerde bulunmak istenebilir. İşle ilgili konularda dalgınlıklara dikkat edilmeli. çoğunlukla da irtibat dilinde ben bilirim tavrından uzaktan durmaya çalışılmalı. Hafta sonu kendini kıymetli hissetmek adına bazı kararlar alınabilir.

YÜKSELEN YENGEÇ

YÜKSELEN YENGEÇ

Hafta başında imaj değişikliği yapılabilir ya da kişisel konularda ayrı kararlar alınabilir. Yurt dışı benzer işlerdeki gelişmeler beklenilen şekilde olmayabilir. Genel anlamda çok sahiplenici ve ısrarcı davranmamaya gayret edilmeli. Hafta sonu kişinin ne istediğini sorguladığı süre olacak.

YÜKSELEN ASLAN

YÜKSELEN ASLAN

Pazartesi becerikli bakışın ve sezgilerin artı olduğu bir gün. Arkadaşlarla fiziksel konularda bir takım hatalı anlaşılmalar yaşanabilir. İkili ilişkilerde kısıtlanma, engellenme hissedilebilir. Hafta sonunu daha ağırbaşlı, yalnız devretmek daha iyi gelecektir.

YÜKSELEN BAŞAK

YÜKSELEN BAŞAK

Hafta başında sosyallik, hareketlilik baskın olacak. İşle ilgili konularda gelişmeler beklenildiği gibi olmayabilir. Egzersiz arkadaşları tarafından zorlama yapıldığı hissedilebilir. Hafta sonu yeni ortamlara katılma, yeni arkadaşlıklar kurma laf konusu.

YÜKSELEN TERAZİ

YÜKSELEN TERAZİ

Pazartesi mesleki konularda ayrı girişimlerde bulunmak, yeni görüşler ilerletmek muhtemel. Fazla iyimser davranıp hatalı hesap yapmamaya dikkat edilmeli. İddialı hedeflerden ve fazla harcamalardan da uzaktan durulmalı. Kariyerle ilgili yeni gelişmeler, kararlar olabilir.

YÜKSELEN AKREP

YÜKSELEN AKREP

Hafta başında ikili ilişkilere bambaşka gözle bakılabilir. Parasal konularda yanılgılara karşı tedbirli olmakta menfaat var. İş hayatında otorite kurma konusunda zorlanma yaşanabilecek bir hafta. Bu baskıyı ikili ilişkilere yansıtmamaya dikkat edilmeli. Hafta sonu seyahat veya yeni bir eğitim planlaması gündemde olacak.

YÜKSELEN YAY

YÜKSELEN YAY

Pazartesi parasal konularda olumlu fırsatlarla karşılaşılabilir. İkili ilişkilerde hüsran yaşamamak için gerçekçi olmaya uyarı edilmeli. Fanatik tartışmalardan, önyargılı davranışlardan da uzak durmak bu hafta manâlı. Hafta sonu giderlerle ilgili düzenleme gündemde olacak.

YÜKSELEN OĞLAK

YÜKSELEN OĞLAK

Hafta başında aşk konusunda güzel gelişmeler yaşanabilir. Gerginlik yaşamamak için egzersiz arkadaşlarıyla olan iletişime dikkat etmekte menfaat var. Gözü Kara hareketlerin takviye bulamayacağı bir hafta olacak. Hafta sonu ise ikili ilişkilerde yeni kararlar alınabilir.

YÜKSELEN KOVA

YÜKSELEN KOVA

Pazartesi evdeki düzeni değiştirmek, rutinlerde farklılaşmak istenebilir. Yatırım konusunda iyi hesap yapmadan harekete geçmemekte fayda var. İkili ilişkilerde sorun yaşamamak için özgürlüklere gösterilen saygıya dikkat edilmeli. Hafta sonu sağlık durumu ve beslenme düzeni gündemde olacak.

YÜKSELEN BALIK

YÜKSELEN BALIK

Pazartesi sanatsal faaliyetlerle mücâdele etmek için yerinde bir gün. Ailevi konularda beklentileri yüksek tutmamak düş kırıklıklarını önleyecektir. Fazla pozitif detaylara takılmamaya ve eleştirel olmamaya uyarı edilmeli. Hafta sonu çocuklar ve keyfi konular gündemde olacak.

Hepimize huzurlu bir hafta olması dileğimle sevgiler, Aslıhan Doktoroğlu

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here