spot_img

Lazer Epilasyon Fiyatları 2021: Kadın-Erkek Tüm Beden Buz Lazer Bölgeleri ve Fiyatları

Astrolog Aslıhan Doktoroğlu

Astrolog Aslıhan Doktoroğlu

26 Temmuz haftasına Kova dolunayının etkileri ile başlıyoruz. Dolunayın anlattıklarını daha ayrıntılı olarak24 Temmuz Kova Dolunayı burçlara etkisi yazımdan okuyabilirsiniz.

26 Temmuz Pazartesi olaylara çok realist bakamayabiliriz. Öğle saatlerinde, kendimizi gereğinden fazla adadığımız konularda hayal kırıklığı yaşama potansiyelimiz var. Duygusal karar verilmemesi gereken bir gün.

27 Temmuz Salı sabah saatleri yeni görüşler üretmek, öbür yaklaşımları denemek için uygun. 28 Temmuz Çarşamba ise irtibat şeklimizi etkileyen Merkür Aslan burcuna geçecek. 12 Ağustos’a dek burada ilerlerken konuşmalar daha iddialı, kendine güvenen bir tarzda olacak. İletişimde coşku ve yaratıcılık artacak. Yaklaşımlarda daha politik ve örgütleyici bir stil seçilecek.

Aynı günün son saatlerinde yaşamla çaba şeklimiz bildiren Mars da 15 Eylül’e dek devam edecek Başak burcu geçişine başlıyor. Bu dönemde enerjimizi daha çok mevcut düzeni gözetmek için kullanmayı seçim edeceğiz. Yetkisiz kalan işleri bitirme motivasyonu yüksek olacak. Verimli olacağını düşündüğümüz alanlarda adım atacağız.

29 Temmuz Perşembe, ani bahşedilen kararlardan, mali konularda tehlike almaktan ve iddialı hareketlerden uzak durulması gereken bir gün. Gökyüzünde sabırsız ve hareketli bir enerji egemen olacağından dürtüsel davranmamak manâlı. 30 Temmuz Cuma sevgi ifadesinde kendimizi kısıtlanıyormuş hissedebiliriz. Fiziki konularda da beklenmedik gelişmeler, engeller çıkabilir.

Hafta sonu gökyüzü daha keyif odaklı olma halini, arkadaşlarla yeme-içme aktivitelerini destekliyor. Lakin ikili ilişkilerde sorunlar dile gelebilir. Pazar günü akşamüstü saatlerinde Merkür ve Güneş kavuşumu var. Aklımızdan geçenler, ne düşündüğümüz kayda değer olacak. Bu yüzden gün boyu niyetlerimize, dileklerimize, dualarımıza uyarı edelim. Orijinal fikirler de üretebiliriz.

26 Temmuz haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

26 Temmuz haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

YÜKSELEN KOÇ

Sosyal hayat ile gündelik koşturmaları dengelemeye çalışılacak bir hafta olacak. Aşk hayatında gösterişli hareketlerden uzak durmak kayda değer. Hafta sonu gıda düzenine daha çok dikkatli olmak gerekebilir. Yaratıcı düşünceler geliştirilebilir.

YÜKSELEN BOĞA

YÜKSELEN BOĞA

İş hayatıyla ilgili konuların öne çıkacağı bir hafta olacak. Ailevi konularda ani karar almamaya dikkat edilmeli. Aşk hayatında diretilen bazı fikirlerden nedeniyle kısıtlanılmış hissedilebilir. Hafta sonu evle ilgili planlar yapılabilir.

YÜKSELEN İKİZLER

YÜKSELEN İKİZLER

Haftaya aileyle benzer şekilde düşünmeme sebebiyle gündeme gelen olaylar ağırlığını koyacak. İletişim dilini kontrollü tutmaya uyarı edilmeli. Eleştirilere aleyhinde daha hoşgörülü olmak gerekebilir. Hafta sonu ise daha kişisel isteklere dönük kararlar atamak iyi gelecektir.

YÜKSELEN YENGEÇ

YÜKSELEN YENGEÇ

Maddi konulara, hesaplamalara daha pozitif zaman harcanacak bir hafta olacak. Bir Takım konularda ısrarcı olmamaya çalışmalı. İşle ilgili beklenmedik durumlar özel hayatı zorlayabilir. Hafta sonu kazançlarla ilgili hoş diyaloglar gelişebilir.

YÜKSELEN ASLAN

YÜKSELEN ASLAN

Hafta genelinde ikili ilişkiler gündemdeki konu olacak. Gururu, kibri ön planda tutan hareketlerden uzaktan durmaya gayret edilmeli. Beklenmedik harcamalar yüzünden günlük düzeni başkalaşmak gerekebilir. Hafta sonu ileri dönük hedeflere odaklanılabilir.

YÜKSELEN BAŞAK

YÜKSELEN BAŞAK

Sağlıkla ve besin düzeni ile ilgili konuların öne çıkacağı bir hafta olacak. Gizli rekabetler yaşanabilir. Aşk hayatında kriz çıkartacak olaylardan uzak durmaya dikkat edilmeli. Hafta sonu sezgiler adaleli olacak.

YÜKSELEN TERAZİ

YÜKSELEN TERAZİ

Çocukların veya eski aşkların gündemde olacağı bir hafta. Serbest konusunu çok abartmamaya uyarı edilmeli. İkili ilişkilerde kuytu kalmış konularla yüzleşilebilir. Hafta sonu sosyal yaşam hareketli olacak.

YÜKSELEN AKREP

YÜKSELEN AKREP

Arkadaşlarla geçirilen zamanla aile hayatının dengesini kurmaya çalışılacak bir hafta olacak. Bir Takım arkadaş ilişkilerinde gerginlik yaşanabilir. İşle ilgili konularda riskli adım atmamaya uyarı edilmeli. Hafta sonu kariyerle ilgili değişik görüşler geliştirilebilir.

YÜKSELEN YAY

YÜKSELEN YAY

Kardeşlerle ve yakın arkadaşlarla olan ilişkilerin öne çıkacağı bir hafta olacak. Bu alandaki iletişimde çok eleştirel olmamakta fayda var. Çocuklarla ilgili hesapta olmayan harcamalar çıkabilir. Hafta sonu daha geniş bir manzara açısıyla düşünmek muhtemel.

YÜKSELEN OĞLAK

YÜKSELEN OĞLAK

Kazançlara ve kıymetli hissetme haline odaklanılacak bir hafta olacak. Bu konuda düşünülenden öbür durumlar gelişebilir. Harcamalarda abartıya kaçmamaya dikkat edilmeli. Hafta sonu bazı korkularla ilgili farkındalık geliştirilebilir.

YÜKSELEN KOVA

YÜKSELEN KOVA

İkili ilişkilerde göz ardı edilmiş isteklere odaklanılacak bir hafta olacak. Bunu yaparken kriz çıkarmamaya uyarı edilmeli. Hatalara odaklanmadan haberleşmek önemli. Hafta sonu aşk hayatına dair bambaşka gösterme geliştirilebilir.

YÜKSELEN BALIK

YÜKSELEN BALIK

Bilinçaltına itilmiş konuların gündeme geleceği bir hafta olacak. İkili ilişkilerde denge sağlanmaya çalışılacak. Egzersiz hayatında abartılı davranışlardan kaçınmaya gayret edilmeli. İş birliği yapılan konularda umulmadık tepkiler olabilir. Hafta sonu evle ilgili öbür bir harmoni oluşturulabilir.

Hepimize bereketli bir hafta olması dileğimle sevgiler, Aslıhan Doktoroğlu

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here