spot_img

Tescilli hoş Kate Xeeva’nın alımlılık sırları

Kate Xeeva kimdir?

Kate Alexeeva dünyaca ünlü bir manken, Letonya güzeli ve influencerdır.

Türkiye maceran nasıl başladı?

Türkiye maceram yaklaşık 7 yıl önce ülkeye birincil gelişimle başladı. Bu güzel ülkenin kültürüne, yemeklerine ve tarihine aşık olmuş ve her gün öbür bir yönüne hayran kalmaya başlamıştım.

Çekicilik senin için ne açıklama ediyor?

Benim için güzellik yalnızca görünüm aramak yok. Güzelliğin tanımında iç güzellik, etik ve terbiyenin çok önemli roller oynadığına inanıyorum.

Çekicilik rutininde olmazsa olmazların neler?

Çekicilik rutinlerimin içerisinde vazgeçilmezlerim: göz bandım, sonrasında mutlaka kullandığım göz altı kremim ve son olarak kaş şekil verme işlemim bulunmaktadır.

Tescilli güzel Kate Xeeva’nın güzellik sırları

Pürüzsüz ve dinç bir cildin sırrı nedir?

Dinç cildin şartı diye bir şey yoktur. Düzenli uykunun yanı sıra vitamin ve proteinle zenginleştirilmiş dinç besin şekli kendimce dikkat edilmesi gereken en kayda değer jurnal alışkanlıklar olmalı. Ben hem cildime hyaluronic asit kullanmayı tercih ediyorum.

Okurlarımıza vereceğin makyaj tüyoların var mı?

Çekicilik tavsiyesi olarak aydınlatıcı kullanmayı öneririm. Yüzünüze ilk kez aydınlatıcı kullandığınızda canlı ve parlak bir görünüm elde edebilirsiniz. Cildiniz için en uygun tonu yakalamak için, iki bambaşka aydınlatıcıyı karıştırmayı da tavsiye edebilirim. Ayrıca sonrasında pudra kullanımını abartmamak gerekli. Pudra kullanımına dikkatli olmak özellikle sıcak havalarda, gözeneklerinizi tıkayıp cildinize zarar vermenizi önleyecektir.

Tescilli güzel Kate Xeeva’nın güzellik sırları

Tescilli bir hoş olarak kendi çekicilik markanı kurdun. Alımlılık sektöründe marka yaratma arzunu ne tetikledi? Niçin böyle bir marka kurdun?

Marka kurmaya Amerika’da yaşadığım dönemde karar verdim. Her ay yeni ürünler denemek ve çekicilik dünyasındaki yenilikleri keşfetmek adına kendime bambaşka çekicilik kutuları sipariş ediyordum. Bu Nedenle birçok göz önünde olmayan ya da gözden kaçan markaları deneyimleme fırsatı yakalıyordum. Ben de her ay farklı ürünlerin yer aldığı bu kutuları oluşturmaya başladım. Siz de bu konsept baştan sona mağazalarda zaman kaybetmeden yeni ürünler deneyip keşfedebilirsiniz. Tüm ürünler dünyaca ünlü alımlılık uzmanları ve benim tarafımdan seçiliyor. Hem “Glambox” hem kendinize ayrıca sevdiklerinize alabileceğiniz fazla güzel bir armağan seçeneği. Şunu da belirtmek isterim ki içinde kendi tasarladığım ürünler de mevcut. Örneğin Amerika’da bütün Hollywood starlarının kullandığı kaş sabunu. Bildiklerinizi unutturacak bambaşka bir kaş şekillendirici seti. Kaşlarınızı, içeriğinde yer alan vitamin ve mineraller doğru keza besliyor keza şekillendiriyor hem de sağlıkla uzamasını sağlıyor.

Geleceğin alımlılık girişimcilerine önerilerin neler olur?

Alımlılık sektörüne yerleştirmek isteyen bütün arkadaşlara tavsiyem: Hayallerinizin peşinden dışarı giden, kendinize ve dünyayı daha güzel bir yere çevirip başarılı olacağınıza olan inancınızı katiyen kaybetmeyin!

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here