spot_img

Sarışın olmanın altın kuralları

Kedi kumu kokusu

Kedi kumu kokusu

Hiç kedi kumu temizlerken kokudan nefessiz kaldığınız oldu mu? Bu kötü günleriniz sona erdi. Kedi kumunun üstüne her gün birazcık karbonat serpiştirin. Kedinize veya size hasar vermeden kokunun azaldığını ayrım edeceksiniz. Bir bardağın dörtte biri dek serpmeniz tatmin edici olacaktır. Serptikten daha sonra bir saat kadar odadan çıkıp geri gelin hala koku varsa aynı oranda ekleme yapın.

Tuvalet kokusu

Tuvalet kokusu

Tuvaleti arındırmak için önce tuvaleti yıkayın. Arkasından içine bir bardak karbonat dökün, kapağı kapatın ve ovma işlemini kabarcıkların sizin için yapmasına izin verin. Yaklaşık bir saat içinde geri dönün ve sifonu çekin.

src=”https://www.youtube.com/embed/kBUM1Mf9ObU” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen>

Termos ve soğutucu kokusu

Kokan termosunuza, 3 bardak suya bir çorba kaşığı karbonat koyun. Sadece karıştırın ve yaklaşık 20 dakika termosta bırakın, peşinde durulayın. Soğutucu için bütün soğutucuyu suyla doldurun, ½ bardak karbonat ekleyin, kapağı kapatın ve bir saat sonradan durulayın.

Gider kokusu

Gider kokusu

Alışılmışlık olarak haftada birkaç defa gidere birkaç yemek yemek kaşığı karbonat dökün. Takriben bir saat sonra, sıcak suyu birkaç dakika çalıştırın. Gider kokusu çok kısa sürede bitecektir.

Elektrik süpürgesi kokusu

Elektrik süpürgesi kokusu

Elektrik süpürgesi çalışırken odanın koktuğu oluyor mu? Halının üstüne karbonat serpiştirin. Bir saat kadar sihrini çalıştırarak halının üstünde beklemesine izin verin. Sonradan elektrik süpürgesiyle süpürün. Bu çözümle aynı anda iki şeyi temizlemiş olacaksınız: Elektrik süpürgenizi ve halınızı.

Ayakkabı kokusu

Ayakkabı kokusu

Kokmuş ayakkabılara bir çay kaşığı karbonat dökün. Birkaç beklettikten daha sonra yıkayın. Kokunun kaybolduğunu ayrım edeceksiniz.

Buzdolabı kokusu

Buzdolabı kokusu

Buzdolabı kokusu da yaygın problemlerden biridir. Bir kaseye yarım bardak karbonat koyun. Kaseyi buzdolabına yerleştirin. Bir gece bekletin.

Ellerdeki soğan kokusu

Ellerdeki soğan kokusu

Soğanları dilimledikten sonradan bir bardak suya birkaç yemek yemek kaşığı karbonatı karıştırın ve bu karışımda ellerinizi yıkayın ve sonra sıradan suyla durulayın.

Ağız kokusu

Gezegendeki en iyi gargaranın bu olduğunu iddia ediyoruz! Yeniden bir bardak suya birkaç kaşık karbonat atıp karıştırın. Bu suyla ağzınızı bir hoş çalkayın ve tükürün.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here