spot_img

Isırgan Otunun Saça Ve Cilde Faydaları Nelerdir?

Astrolog Aslıhan Doktoroğlu

Astrolog Aslıhan Doktoroğlu

2 Ağustos Pazartesi haftaya rehavetle başlıyoruz. Öğle saatlerinde ise Ay’ın İkizler burcuna geçişiyle iletişim içinde olma, sorgulama yanımız hareketlenecek. Fikirlerimizi açıklama etme isteğimiz başat. Bir yanlamasına da engellemelerle karşılaşabilir, üzerimizde zorlama hissedebiliriz. bununla birlikte hafta genelinde de etkili olacak açılar sebebiyle yürek ve tansiyon rahatsızlıkları olanların daha titiz olmasında fayda var.

3 Ağustos Salı düşüncelerimiz fazla kuralcı olmazsa ilişkilere yardım veren enerjilerden faydalanabiliriz. Yine emek verilmiş fiziki konularda olumlu gelişmeler olabilir.

4 Ağustos Çarşamba iddialı söylemlerden ve ani çıkışlardan sakınılması gereken bir gün. Kendimizi özgürce betimlemek isteyeceğiz fakat bunu yaparken abartıya kaçmamaya dikkat edelim.

5 Ağustos Perşembe Ay Yengeç burcuna geçecek ve Pazar günü gerçekleşecek yeniaya kadar balzamik fazda. Bu süreçte zihnimiz daha etkin olacaktır. Muhtemel olduğu değin iç muhasebe yapılabilir. Yeniaya kadar kayda değer yeni bir işe başlamayı çok seçim etmemek gerekir. Teslim Etmek istediklerimize odaklanmak, işe yaramayanlardan kurtulmak için ideal zamanlar olacak.

Haftanın ikinci yarısında geçmişle ilgili konular, ikili ilişkilerdeki mevcut sorunlar gündeme gelebilir. Bu olaylara daima yaklaştığımız tavrımızla yaklaşmamaya çalışalım. 6 Ağustos Cuma değişime direndiğimiz alanlarda gerilim hissedebiliriz. Olaylar birazcık daha bu konular üzerinden bizi zorlayabilir.

8 Ağustos Pazar ise Aslan burcunda yeniay gerçekleşecek. Etkilerini cumadan itibaren alacağımız bu yeniay önümüzdeki haftanın da gündemini belirleyecek. Ani gelişmelerle, krizli konularla uğraşmak durumunda kalabiliriz. Daha fazla doğru içe doyumsuzluk yaptığımız konuları fark etmemiz gereken bir yeniay. Yeniaydan değişmez burçlar (Aslan, Akrep, Kova, Boğa) daha fazla etkilenecekler. Bilhassa de 6-12 Ağustos, 5-11 Kasım, 2-8 Şubat ve 4-10 Mayıs doğumluları yakından ilgilendiren bir yeniay olacak.

2 Ağustos haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

2 Ağustos haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

YÜKSELEN KOÇ

Haftaya sosyal ilişkilerde zorlama aşağı hissederek başlanabilir. İşle ya da kazançlarla ilgili olumlu gelişmeler değerlendirilmeli. Aşk hayatında ise vazgeçilmesi gereken tutumlar gündemde olacak.

YÜKSELEN BOĞA

YÜKSELEN BOĞA

Pazartesi iş ortamında zorlama çatışmalarına karşı daha ağırbaşlı kalmaya dikkat edilmeli. Aşk hayatında güzel gelişmeler olabilir. Aileyle veya evle ilgili bir türlü hayata geçirilememiş konular gündemde olacak.

YÜKSELEN İKİZLER

YÜKSELEN İKİZLER

Hafta başında etken yaklaşımlar karşı kendini ifade edememe hali yaşanabilir. Evle ilgili tamamlanmamış işleri bu hafta son vermek mümkün. Yakın çevreyle olan iletişimde görmezden gelinen konular gündemde olacak.

YÜKSELEN YENGEÇ

YÜKSELEN YENGEÇ

Pazartesi mali konularda bir takım gerginlikler yaşanabilir. Yeni tanışmalar, keyifli sosyal paylaşımlar gündemde. Bedensel konularla ilgili hedeflere uymayan durumları başkalaşmak gerektiğini andıran olaylar yaşanabilir.

YÜKSELEN ASLAN

YÜKSELEN ASLAN

Hafta başında ikili ilişkilerde baskı altında hissedilebilir. Somut konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Bireysel isteklerin peşinden gidebilmek için alınması gereken sorumluluklar gündemde olacak.

YÜKSELEN BAŞAK

YÜKSELEN BAŞAK

Pazartesi çalışma ortamında stres hissedilebilir. Yurt dışı benzer konularda ya da eğitimle ilgili hoş gelişmeler değerlendirilmeli. Kalıplaşmış bazı inançlardan vazgeçmek gerektiğini ayrım ettirecek olaylar gündemde olacak.

YÜKSELEN TERAZİ

YÜKSELEN TERAZİ

Hafta başında sosyal hayatın kısıtlandığı hissedilebilir. Vazgeçmek istenilen duygu ve düşünceleri geride vazgeçme fırsatı olacak. Hedeflerle ilgili daha ayrı yollar izlemek gerekliliğini ortaya koyacak olaylar gündeme gelecek.

YÜKSELEN AKREP

YÜKSELEN AKREP

Pazartesi ailevi konularla ilgili sorumluluklar baskı yaratabilir. Bambaşka çevrelere girip yeni insanlarla tanışmak muhtemel. İkili ilişkilere yaklaşım kalıplarını değiştirmeye yönelik olaylar gündemde olacak.

YÜKSELEN YAY

YÜKSELEN YAY

Hafta başında yakın çevreyle olan irtibat kişinin görünüm açısını başkalaşmak yönünde zorlama oluşturabilir. İşle ilgili güzel fırsatlar değerlendirilmeli. Günlük akışı ayrım yapmak zorunda bırakacak olaylar gündemde olacak.

YÜKSELEN OĞLAK

YÜKSELEN OĞLAK

Pazartesi maddi konularda kısıtlı hissedilebilir. Seyahatler, çocuklarla yapılacak aktiviteler planlanabilir. Aşk hayatında takıntı üretilmiş konulara bakışı başkalaşmak için bir takım olaylar gündemde olacak.

YÜKSELEN KOVA

YÜKSELEN KOVA

Pazartesi ikili ilişkilerle ilgili konularda karar verirken iç çatışma yaşanabilir. Aileden maddi takviye alınabilecek bir hafta. İş birliği gerektiren konularda güvensiz hissedilen durumları çözmek gerekecek.

YÜKSELEN BALIK

YÜKSELEN BALIK

Hafta başında jurnal düzeni kısıtlayan durumlar yaşanabilir. İkili ilişkilerde hoş paylaşımlar, diyaloglar olacaktır. Çalışma ortamında rahatsız olunan iletişim şeklini çözmek zorunda kalınabilir.

Hepimize farkındalıklı bir hafta olması dileğimle sevgiler, Aslıhan Doktoroğlu

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here