spot_img

Sahte aşkın 7 dar işareti

Dudak dolgusu her yerde yaptırılır mı

Dudak dolgusu her yerde yaptırılır mı?

Dudak dolgusu sahiden bir sanatçının eserini sergilemesi ile aynı dikkate ve özeni gerektiren bir durumdur. Dudaklar görünen bölgeler aralarında yer alması ise işlemin ciddiyetini ortaya seren bir durumdur.  

Dudak dolgusu keza estetik açıdan kayda değer olduğu gibi ayrıca de sağlık durumu açısından ağırlık arz eder. Uzman kişiler tarafından uygulanması gereken bu işlemde, temiz ve hijyen standartlarının uygulanması gerekir.

Dolgu kolay lokal anestezi uygulanabilecek bir operasyon olarak literatürde yerine alır. Cerrahi bir işlem olmamasına karşın hastanın sıhhat, alerjisi ve istekleri göz önüne alınmalıdır.

Dolgu geçici bir operasyon olsa dahil hastanın en düşük 4 ay bu operasyon ile kalacağı göz önüne alınmalıdır. Bundan nedeniyle tecrübeli, uzman kişiler göre uygulanması gerekir.  

Dudak dolgusu süresi

Dudak dolgusu süresi

Dolgu işleminin kalıcılığı sıradan 4 ay olarak belirlenir. Fakat bu zaman kişiye kadar uzayabilir ya da kısılabilir. Kişinin metabolizma hızına tarafından dolgunun kalma süresi azalır veya kısalır.

Bundan dolayı birincil dolgu işleminde bu vakit her tarafında kullanacaksınız aramak doğru olmaz. Dolgunun süresinin bitmesi eski dolgunluğu veya canlılığının kaybetmesi durumunda tekrarlanabilir.  

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here