spot_img

Sarışın olmanın altın kuralları

Astrolog Aslıhan Doktoroğlu

Astrolog Aslıhan Doktoroğlu

Bu haftaya 8 Ağustos’ta yaşadığımız yeniay etkileri ile başlıyoruz. Bilhassa hafta başında ani gelişmelere şahit olabiliriz. Yeniayın ayrıntılı etkileriniAslan Yeniayı yazımdan okuyabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısı gökyüzündeki Başak enerjisi baskınlaşmaya başlayacak. Coşkun ve istekli tavrımız kendini daha akla yatkın ve mantıklı olma haline bırakacak. Hafta genelinde Mayıs sonunda yaşadığımız konularla ilgili harekete dinmek durumunda olabiliriz. Benzer olaylara bu sefer daha sakin bakma şansımız olacak.

9 Ağustos Pazartesi ısrarcı tavırlardan, belirgin çıkışlardan uzakta durmaya dikkat edilmeli. Pazartesi ve salı günleri ikili ilişkilerde beklentileri çok yüksek tutmamak, harcamalarda da kontrolü kaybetmemeye çalışmak kayda değer.

11 Ağustos Çarşamba irtibat dili kibirli olmaya, inatlaşmaya çok meyilli. Bu yüzden manâlı konuşmaları, görüşmeleri bugüne denk getirmemek daha iyi olacaktır.

12 Ağustos’ta ise iletişim gezegeni Merkür, Aslan burcundan Başak burcuna geçecek. 12-30 Ağustos aralarında konulara daha çözümlemeli yaklaşmayı, kavrama ve duygudan ziyade mantığı ön planda tutmayı tercih edeceğiz. 12 Ağustos Perşembe bedel verdiğimiz şeye odaklanma, bu konuda ihtiraslı davranma hali var. İkili ilişkiler için olumlu değerlendirilebilecek bir gün.

13-14 Ağustos’ta ise kazalara, suyla ilgili sorunlara ve sindirim sistemi rahatsızlıklarına karşı itinalı olunmalı.

15 Ağustos Pazar belirsizliğin rahatsız edebileceği bir gün. İlişkilerde kendine dominant olamama sebebiyle bir takım durumlarla yüzleşmek zorunda kalınabilir. Kendini teftiş etmeyle ilgili bir zorlama olabileceğinden bugünü daha içe dönük vermek iyi gelecektir.

9 Ağustos haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

9 Ağustos haftası yükselen burçlara tarafından alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

YÜKSELEN KOÇ

Hafta başında bilhassa özel hayattaki iletişimde sakin kalmaya uyarı edilmeli. Yeme düzenini çok bozmamak mide sorunları yaşanmasına tedbir olabilir. İşle ilgili konularda çevreye olumlu etkiler verilebilir. Hafta sonu ise aşk hayatında ani gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN BOĞA

YÜKSELEN BOĞA

Hafta başında aileyle olan iletişimde ısrarcı olmamaya uyarı edilmeli. İkili ilişkilerde karşı tarafı olduğu hali ile görmek kayda değer olacak. Bu şekilde sahip çıkılan ilişkilerde olumlu dönüşler olacaktır. Hafta sonu ise evle ilgili konularda umulmadık gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN İKİZLER

YÜKSELEN İKİZLER

Pazartesi yakın çevreyle olan iletişimde kriz yaratacak konulardan uzaktan durmaya çaba edilmeli. Ailevi konulara da olayı çok büyütmeden yakınlaşmak manâlı. Bu şekilde davranılırsa sahiden aradaki ağı desteklemek mümkün. Hafta sonu ise trafikte, yolculuklarda ihtiyatlı davranılmalı.

YÜKSELEN YENGEÇ

YÜKSELEN YENGEÇ

Hafta başında fiziki konular nedeniyle fevri tepki vermemeye uyarı edilmeli. Yakın çevreyle veya kardeşlerle olan ilişkilerde beklentilerin yüksekliği nedeniyle düş kırıklıkları yaşanabilir. İkili ilişkilerde karşısında tarafa verilen değeri göstermenin olumlu dönüşleri olacaktır. Hafta sonu ise kazançlarla ilgili realist olmaya uyarı edilmeli.

YÜKSELEN ASLAN

YÜKSELEN ASLAN

Pazartesi jurnal akışta gergin tepkilerden uzaktan durmaya gayret edilmeli. Kontrolsüz harcamalardan kaçınmalı. İşle ilgili olumlu gelişmelere sebep olacak görüşmeler yapılabilir. Hafta sonu ise kaygılar, korkular artabileceğinden daha içe dönük olma iyi gelecektir.

YÜKSELEN BAŞAK

YÜKSELEN BAŞAK

Hafta başında kuytu kalmış konular veya kıskançlıklarla ilgili konuşmalarda sakin kalmaya çaba edilmeli. İkili ilişkilerde olayı olduğu hali ile görmeye odaklanmalı. Marifetli konularda ve aşkta güzel sonuçlar alınabilir. Hafta sonu ise sağlığa uyarı edilmeli.

YÜKSELEN TERAZİ

YÜKSELEN TERAZİ

Pazartesi arkadaşlarla olan konuşmalarda baskıcı veya inatçı davranmamaya uyarı edilmeli. İkili ilişkilerde fedakarlık konusu abartılmamalı. Yarım kaldığı düşünülen konularda tamamlanmalar yaşanabilir. Hafta sonu ise gruplar içinde hatalı anlaşılmalara bağlı gerginlikler olabilir.

YÜKSELEN AKREP

YÜKSELEN AKREP

Hafta başında işle ilgili konularda yumuşak bir dil kullanmaya gayret edilmeli. Sosyal çevreyle olan ilişkilerde gerçeklikten uzak merhamet kullanmak hayal kırıklığı yaratabilir. Uzun vadeli hedefler için olumlu sonuçlar getirecek görüşmeler gündemde olacak. Hafta sonu otorite olarak görülen kişilerle ilgili umulmadık gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN YAY

YÜKSELEN YAY

Pazartesi ticari konularda ani karar vermemeye dikkat edilmeli. İşle ilgili konularda realist düşünmek, gereğinden artı iyimser olmamak manâlı. Bu şekilde davranarak olumlu gelişmeler elde edilebilir. Hafta sonu ise aileyle ilgili hesapta olmayan durumlar ortaya çıkabilir.

YÜKSELEN OĞLAK

YÜKSELEN OĞLAK

Hafta başında verilecek her türlü kararda nesnel olmaya çalışılmalı. Olası olduğu kadar ön yargıdan uzak durmak manâlı. Diretmeden, kişinin sadece kendi görüntü açısını anlatması olumlu gelişmelere sebep olabilir. Hafta sonu ise sürpriz harcamalar yapmak zorunda kalınabilir.

YÜKSELEN KOVA

YÜKSELEN KOVA

Pazartesi ikili ilişkilerde bariz bir dil kullanmamaya dikkat edilmeli. Harcamalar konusunda da aşırıya kaçılmamalı. Bu hafta tutkuyla emrindeki olunan değerlere sahip çıkmak iyi gelecek. Hafta sonu ise kazalara, mide sorunlarına karşı daha ihtiyatlı davranılmalı.

YÜKSELEN BALIK

YÜKSELEN BALIK

Hafta başında çalışma ortamında ani çıkışlar yapmamaya, dayatmacı davranmamaya çaba edilmeli. İkili ilişkilerde de gerektiğinden pozitif yükümlülük alınmamalı. Bu şekilde ilişki için daha sağlam adımlar atılabilir. Hafta sonu ise sindirim sisteminde hassasiyet olabileceğinden beslenmeye yük verilmeli.

Hepimize sakin bir hafta olması dileğimle sevgiler, Aslıhan Doktoroğlu

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here