spot_img

Büyük gözenekleri sıkılaştırmanıza muavin olabilecek 7 anahtar sözcük

Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değerinde yaratan HONOR, hayatı kolaylaştıran ekosistem ürünlerine bir yenisini ekledi. Türkiye’de online satmak kanallarında 229 TL fiyatıyla satışları başlayan zeki tartma, 14 bambaşka cisim ölçümü yapması, 50 farklı kullanıcıya dek veri kaydetmesine ilave, kuytu ve şık tasarımıyla öne çıkıyor.

Sürdürülebilir bir sağlık takibi için gelişmiş özellikler sunan HONOR Scale 2’nin jurnal yaşamın vazgeçilmezi yapacak beş özelliğini sıraladık:

İşte akıllı tartı kullanmak için 5 neden

1. Akıllı tartıların en kayda değer özelliği, ölçümlerinizi arşivleyerek vücudunuzda süre içerisinde yaşanan değişimleri gösterebilmesidir. Bu Nedenle somut aktivitelerin ve yeme alışkanlıklarınızın sonuçlarının da farkına zahmetsizce varabilirsiniz. HONOR Scale 2, bağlantı kurmadan 200’e kadar ölçümü hafızasında saklayabiliyor.

2. Akıllı tartıların genel bir özelliği olmasa da HONOR Scale 2 geçmiş ölçüm verilerine tarafından kullanıcıları tanıyor ve ölçümü doğru kullanıcıyla eşleştirerek kilo, su oranı, protein, adale kütlesi gibi beden değerlerini açıklanmış kişinin profiline ekleyebiliyor. Böylece tüm aile bireyleri rahatça bireysel verilerini peşine düşüp takip edebiliyor.

3. Geleneksel tartılar sadece tartı ölçümü yaparken, akıllı tartılar çok daha fazla sayıda ayrı ölçüm ve hesaplama yapabilme yeteneği barındırıyor. HONOR Scale 2 de tartma ölçümünün yanı sıra Karoser Kitle Endeksi (BMI), Vücut Yağ Oranı, Kalp Ritmi, İç Organ Yağ Seviyesi, İskelet Adale Kütlesi, Yağsız Ceset Kütlesi, Bazal Metabolizma Hızı, Vücuttaki Su, Protein, Kemik Mineral İçeriği, Gövde Skoru, Karoser Yaşı ve Ceset Tipi gibi değerlerin de bilgisini veriyor. Tüm bu ölçümlerle birlikte vücudunuzla ilgili çoğu öbür alanda veri sahibi oluyor, sağlık durumu hedeflerinize ulaşmanız kolaylaşıyor.

4. Zeki tartıları diğerlerinden ayıran bir özellik de içerisinde barındırdığı kabiliyetli yongalardır. Bu yongalar doğru ölçümler en alıngan şekilde yapılır. HUAWEI TruFit™ algoritması bir uçtan bir uca yüksek hassasiyette ölçümler yapabilen HONOR Scale 2, 100 gramlık değişimleri bile kolayca algılayarak, size en net sonuçları veriyor. Yağ, kemik, su, kas oranı gibi değerlerdeki tüm değişimleri bildiren ağırlık, kullanıcılar için eksiksiz bir beden analizi sunuyor.

İşte akıllı tartı kullanmak için 5 neden

5. Mobil uygulamalar artık hayatımızın her alanında. Akıllı tartılar da mobil cihazlara bağlanabilme yeteneğini Bluetooth bağlantısıyla sağlıyorlar. HONOR Scale 2 de HUAWEI Sıhhat uygulamasına bağlanarak, yapılan bütün ölçümleri aktarıyor ve kullanıcılara detaylı data sunabiliyor. Jurnal, haftalık, aylık ve yıllık verileri grafik üstünde görerek, vücudunuzla ilgili dönemsel bilgilere kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here