spot_img

En fazla aldatan burçlar emin oldu!

Dudak peelingi, soğuk kış günlerinde bile dudakları uzun vakit yumuşak yetişmek için onları ölü cilt hücrelerinden ayırır ve çok gereksinim duydukları nemle birleştirir. Özellikle kuru, çatlamış dudaklara sahipseniz dudak peelinglerini ahenkli bir şekilde uygulamak epeyce önemlidir.

Dudakları çikolata cilasıyla yumuşatın

Dudakları çikolata cilasıyla yumuşatın

Kakao yağı ve Hindistan cevizi yağı nemi dudaklarınıza hapsederken, karışımın içindeki kahverengi şeker peeling görevini üstlenir. Ekleyeceğiniz bir tutam kakao tozu, karışımı besleyici bir antioksidan kaynağı haline getirir.

Malzemeler

Malzemeler

1 yemek kaşığı kakao yağı1 yemek yemek kaşığı Hindistan cevizi yağı1 dere kaşığı organik kakao tozu1 yemek kaşığı esmer şeker

Hazırlanışı

Hazırlanışı

Mikrodalgaya uygun bir kapta kakao yağını eritin. Minik bir kavanoza aktarın ve gerisinde Hindistan cevizi yağını ekleyin. Karışım kısmen sertleşene değin soğumaya bırakın. İstediğiniz sertliğe ulaşınca içerisine esmer şeker ve kakaoyu ekleyin.

Karışımı 30 saniye dudaklarınızda bekletin ve arkasında parmak ucunuzla masaj yapın. Durulayın ve dudak balsamı ile devam edin. Haftada bir kere dudaklara uygulayın.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here