spot_img

En fazla aldatan burçlar kesin oldu!

Sivilcenin çözümü mutlaka fiyatı yüksek ürünler ya da güçlü reçeteler kullanmak değildir. Evde sürekli, ayrıntılı bir çare ve yaşam biçimi değişikliği sivilce probleminizi çözmeye tezgâhtar olacaktır.

Domates scrub

Domates scrub

Domates A, C ve K vitaminleri açısından çok zengindir. Bu vitaminler cildi sağlıklı ve güzel yetişmek için deri bakım rutininize katkıda bulunur.

Domateslerin asit özelliği tıkanmış gözenekleri arındırmak ve sivilceleri eksilmek için harikalar yaratır. Domateslerde bulunan kırmızı pigment likopen, güneş ışığına maruz kalmaktan kaynaklanan bağımsızlık radikalleri ve dinç cilt hücrelerimize hasar verebilecek etkenleri azaltan enerjik bir antioksidandır.

Malzemeler

Malzemeler

1 domates, yarıya kesilmiş
½ akarsu kaşığı toz şeker

Bu iki malzemeli basit scrub, iltihaplı aknelerin tedavisi için ideal olmasa da siyah noktaların tedavisi için enerjik bir şekilde çalışır. İyi bir etki almak için scrubı haftada 2 kez pak cilde uygulayabilirsiniz.

Nazik ve yuvarlak hareketlerle domatesin yarısını yanaklarınıza, çenenize, alnınıza ve burun bölgenize sürün. Her alanda yalnızca bir veya iki geçiş gerçekleştirmek yeterlidir.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here