spot_img

Haftalık burç yorumları – 1-7 Şubat haftası burç yorumları

Astrolog Aslıhan KozlucaABONE OL

Astrolog Aslıhan Kozluca

Şubat ayına sevgi ifademizi anlatan Venüs’ün Kova burcuna geçişiyle başlıyoruz. 25 Şubat’a kadar burada ilerleyecek Venüs ilişkilerdeki geleneksel ve önemli tarzımızı, daha buluş ve farklılık arayan bir hale döndürecek. Venüs bizim kıymetli ve iyi hissettiğimiz alanları da temsil eder. Bu dönemde sosyalleşmek bizim için daha kayda değer hale gelecektir. Sanatsal faaliyetlerde de yaratıcılığımızı öbür şekilde çalıştırabiliriz.

Satürn, Jüpiter, Güneş ve Merkür de Kova burcunda. Gökyüzünde Kova vurgusunun yoğunlaştığı bir dönemdeyiz. Özgür ricası, sınırlamalara aleyhinde isyan etme hali etken. Havayla ve elektrikle ilgili olaylar, yürek, tansiyon rahatsızlıkları daha çok gündemimizde olacak.

Merkür’ün de retro konumda olması iletişim karmaşasını, elektronik eşyalarla ve internetle yaşanacak sorunları gündemde tutuyor. Muhtemel olduğunca, bitmemiş konulara hedefe kilitlenmek için uygun bir dönem.

2 Şubat Salı yenilikçi olma isteğimizin veya bireysel özgürlüğümüzün kısıtlandığı hissedebiliriz.

4 Şubat Perşembe ise güne inişli çıkışlı duygularla başlangıç hali olabilir. Gün genelinde de inatçı ve dayatmacılık ön planda.

5 Şubat Cuma öğle saatlerinde isteklerimizi yapmak için daha kararlı olacağımızdan günü olumlu değerlendirebiliriz.

6 Şubat Cumartesi değerlerimizi daha nesnel olarak fark etmek, bu konuyla ilgili sorunlara çare bulma şansımız var. Lakin eski kalıplara tutunmaya çalışırsak bazı zorlanmalar yaşayabiliriz. Bedensel anlamda daha itinalı olmamız gereken bir gün. Maddesel hareketlerde de tehlikeli durumlardan kaçınmalıyız.

Haftanın son tarihi geçmiş konulara daha artı odaklanma, bilhassa ikili ilişkilerde duyguları abartı durumu laf konusu olduğu için kontrollü elden bırakmamakta avantaj var.

1 Şubat haftası yükselen burçlara göre alacağımız etkiler ise şu şekilde;

1 Şubat haftası yükselen burçlara göre alacağımız etkiler ise şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

YÜKSELEN KOÇ

Arkadaşlar ve sosyal çevreyle ilgili iletişimin arttığı bir hafta. Bu alanda eski sorunlar gündeme gelebilir. Özellikle hafta sonu bu konulara çözüm bulunabilir. Teknolojik problemlere karşısında tedbirli olmakta menfaat var.

YÜKSELEN BOĞA

YÜKSELEN BOĞA

İş hayatına ve sorumluluklara daha nesnel yaklaşılan bir hafta. Bu alanda geçmiş konuları bitirmek gerekebilir. Bunu yaparken bireysel çatışmalardan uzak durmakta avantaj var. Hafta sonu kısıtlanma yaşanılan durumları çözme fırsatı değerlendirilebilir.

YÜKSELEN İKİZLER

YÜKSELEN İKİZLER

Eğitim ve yurt dışıyla ilgili konularda yoğunluğun arttığı bir hafta. bitmemiş konularla daha fazla ilgilenmek gerekebilir. Geriye itilmiş düşünceler de gün yüzüne çıkacaktır. Hafta sonu kalıplaşmış inançların yol açtığı sorunların üstesinden gelinebilir.

YÜKSELEN YENGEÇ

YÜKSELEN YENGEÇ

Finansal konular, borçlar ve hisseli paraların daha artı gündemde olduğu bir hafta. Borçların geri dönüşü ya da onların yapılandırılması laf konusu. Arkadaş gruplarında bir takım gerginlikler yaşanabilir. Hafta sonu işle ilgili bir takım sorunları çözme fırsatı olabilir.

YÜKSELEN ASLAN

YÜKSELEN ASLAN

İkili ilişkilerde bireysel özgürlüklerin sorgulandığı bir hafta. Geçmiş ilişki sorunları da gündeme gelebilir. İşle özel hayatı dengede tutmakta zorlanılabilir. Hafta sonu ilişkilere dair manzara açısını olumlu yönde değiştirebilme fırsatı değerlendirilmeli.

YÜKSELEN BAŞAK

YÜKSELEN BAŞAK

Egzersiz arkadaşlarının ve sağlık durumu konularının gündemde olacağı bir hafta. Evcil hayvanların ya da bireye dair ötelenen sağlık durumu kontrollerinin yapılması gerekebilir. Eğitimle veya seyahatlerle ilgili umulmadık gelişmeler söz konusu. Hafta sonu afiyet sorunlarına çözüm bulunabilir.

YÜKSELEN TERAZİ

YÜKSELEN TERAZİ

Aşk hayatıyla ve çocuklarla ilgili konularda daha sosyal geçecek bir hafta. bununla birlikte bu alanda bitmemiş konuların da tamamlanması gündemde. Çıkabilecek krizleri fırsata döndürmek için hafta sonu değerlendirilebilir.

YÜKSELEN AKREP

YÜKSELEN AKREP

Ebeveynlerin ve evle ilgili konuların daha yoğun gündemde olacağı bir hafta. Bu alanlarda bazı konuları analiz etmek gerekebilir. bu arada ortaklıklar veya ikili ilişkilerde de sürpriz gelişmeler söz konusu. Jurnal düzeni yoluna düzenlemek için hafta sonu değerlendirilebilir.

YÜKSELEN YAY

YÜKSELEN YAY

Yakın çevre ilişkileri ve iletişimin daha yoğun gündemde olacağı bir hafta. Özellikle bu alanda geriye dönük sorunlar gündeme gelebilir. Boyun, boğaz ve tansiyon problemlerine uyarı edilmeli. Hafta sonu hayattan alınan keyfe dair olumsuz düşünceleri değiştirme fırsatı değerlendirilmeli.

YÜKSELEN OĞLAK

YÜKSELEN OĞLAK

Maddi konuların, kazançların daha yoğun gündemde olacağı bir hafta. Kıymetli hissedilmeyen alanlardaki geçmiş konular her tarafta gündeme gelebilir. Özellikle aşk hayatıyla ilgili umulmadık gelişmeler laf konusu. Hafta sonu ebeveynlerle ilgili konuları çözümlemek için değerlendirilebilir.

YÜKSELEN KOVA

YÜKSELEN KOVA

Kişinin kendi özgür ve değişim isteğini yoğun hissedeceği bir hafta. İletişim konularında daha özenli olmakta fayda var. Özellikle aileyle ve evle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonu yakın çevre ve kardeşlerle ilgili konuları çözmek için değerlendirilebilir.

YÜKSELEN BALIK

YÜKSELEN BALIK

Geri planda kalınan alanlarda değişim isteğinin yoğun hissedileceği bir hafta. Geçmiş korkular ve bir takım gizli düşmanlıklar gündeme gelebilir. Hafta sonu bu konuları analiz etmek için değerlendirilebilir. İletişim aletleriyle ve yakın çevreyle ilgili planda olamayan sorunlar ortaya çıkabilir.

Sevgilerimle, Aslıhan Kozluca

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here