spot_img

İnci Tozu Sabunu Nedir? Kısaca Faydaları Nelerdir?

Astrolog Aslıhan Doktoroğlu

Astrolog Aslıhan Doktoroğlu

16 Ağustos haftası Venüs’ün burç değişimi ile başlıyor. Sevgi ifademizi ve sosyal yaşantımızı anlatan Venüs yöneticisi olduğu Terazi burcuna geçiyor. 11 Eylül’e dek burada ilerleyecek Venüs bu zaman içinde hayatımızda armoni ve refah arayışında olacağımızı gösteriyor. İlişkilerde dengeyi kurmaya alıştırma, estetik konulara daha çok alaka görüntü ve sosyalleşme isteği artacak.

17 Ağustos Salı otorite figürleriyle tartışmamaya, yersiz eleştiriler yapmamaya ve dayatmacı davranmamaya dikkat edilmeli. Sinirin, tansiyonun yüksek olacağı bugün sağlık için sakinliği korumak kayda değer olacak. Salı gecesi de bilinçaltından bize yoğun mesaj veren rüyalar görebiliriz.

18 ve 19 Ağustos fikirleri ortaya koyarken sınır tanımayan bir konuşma laf konusu olabilir. İletişimin ve düşüncelerin fazla etkin olacağı günler. Kafaya taktığımız, etkisinden kurtulamadığımız konulara odaklanma hali var. İntikam fikrinden uzak kalmaya, daha çok stratejik düşünmeye çaba edilmeli.

20 Ağustos Cuma önemli işlerimizi sabahtan saatleri yerine günün ikinci yarısına ele vermek daha verimli sonuç verecektir. Gün genelinde konulara becerikli yaklaşımlar, bambaşka çözümler getirebiliriz. bununla birlikte egomuzu besleyen gösterişli duruşlardan, harcamalardan uzaktan durulması gereken de bir gün.

22 Ağustos Pazar ise öğle saatlerinde Kova burcunda bir dolunay gerçekleşecek. 8-22 Ağustos arasını nasıl değerlendirdiğimizin sonuçlarını göreceğiz. Bilhassa güçlü olanın gücünü nasıl kullandığı gündeme gelecek. Jüpiter’in eşlik ettiği ve kayda değer bir kraliyet yıldızına denk gelen bu dolunay aniden büyüyecek olayları da sinyâl ediyor. Eğitimde ve ticari konulardaki belirsizlikler nispeten netleşecek.

16 Ağustos haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

16 Ağustos haftası yükselen burçlara tarafından alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

YÜKSELEN KOÇ

Pazartesi aşk hayatında baskıcı olmamaya dikkat edilmeli. Hafta genelinde gösterişli söylemlerden, egoist yaklaşımlardan uzaktan kalmak manâlı. Hafta sonuna içten işle ilgili konularda öbür yaklaşımlar hoş netice getirebilir.

YÜKSELEN BOĞA

YÜKSELEN BOĞA

Pazartesi çocuklarla ilgili konularda baskıcı olmamaya itina gösterilmeli. Aileyle ilgili konularda sorunlara aşırı tepki vermeden yaklaşmamak manâlı. Aşk hayatında atılacak ayrı adımların sonuçları hoş olabilir.

YÜKSELEN İKİZLER

YÜKSELEN İKİZLER

Hafta başında görüşler, konuşmalar zorlama aşağıda hissettirebilir. İletişim biçiminde ben merkezli düşünmemeye dikkat edilmeli. Aile içindeki sürpriz gelişmeler yarım kalan konuları tamamlamaya tezgâhtar olacaktır.

YÜKSELEN YENGEÇ

YÜKSELEN YENGEÇ

Pazartesi irtibat şeklinde abartıya kaçmamaya uyarı edilmeli. Hafta genelinde harcamalar konusunda gerçekçi olunmalı. Hafta sonuna doğu arkadaşlarla yaşanacak neşelendirici gelişmeler olabilir.

YÜKSELEN ASLAN

YÜKSELEN ASLAN

Hafta başında sağlıkla ilgili daha temkinli davranılmalı. İkili ilişkilerde karşı tarafı göz ardı etmeden denge kurmaya çalışılması gereken bir hafta. İşle ilgili bambaşka fırsatlar güzel hissettirebilir.

YÜKSELEN BAŞAK

YÜKSELEN BAŞAK

Pazartesi çalışma ortamında ani çıkışlar yapmamaya uyarı edilmeli. Konuları görmezden de gelmeden nesnel bir şekilde dile getirmeye niyetlenmek yerinde olacaktır. Hafta sonuna dürüst olaylara bambaşka manzara açısıyla yakınlaşmak hoş sonuçlar doğurabilir.

YÜKSELEN TERAZİ

YÜKSELEN TERAZİ

Hafta başında arkadaşlarla olan ilişkilerde ısrarcı olmamaya uyarı edilmeli. Hafta genelinde iddialı hedefler yerine ayağı yere sağlam basan adımlara odaklanılmalı. İlham gerektiren alanlarda güzel sonuçlar alınabilir.

YÜKSELEN AKREP

YÜKSELEN AKREP

Pazartesi iş hayatında yaşanabilecek hafıza dayatmalarından uzak durulmalı. Gerçekleştirilemeyecek sorumlulukların altına girmemeye dikkat edilmeli. Hafta sonuna içten gruplarla şen vakit aşmak, arkadaşlardan yardım edinmek mümkün.

YÜKSELEN YAY

YÜKSELEN YAY

Hafta başında ticari konularda belirgin çıkışlar yapmamaya, ani karar almamaya uyarı edilmeli. Hafta genelinde olaylara ön yargılı bakmamak da manâlı. İşle ilgili gelişen öbür durumlar değerlendirilebilir.

YÜKSELEN OĞLAK

YÜKSELEN OĞLAK

Pazartesi kazalara karşı ihtiyatlı almak, riskli hareketlerden sakınmak önemli. Hafta genelinde harcamalar konusunda aşırıya kaçmamaya uyarı edilmeli. Eğlenceli seyahat planları yapılabilir.

YÜKSELEN KOVA

YÜKSELEN KOVA

Hafta başında ikili ilişkilerde zorlama altında idrak etme, kuruntularla uğraşma yaşanabilir. Mümkün olduğunca dengeyi tutturmaya çalışılmalı, yalnızca onaylanmak için hareket etmemeli. Hafta sonuna dürüst giderleri dengelemeye yönelik olumlu gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN BALIK

YÜKSELEN BALIK

Pazartesi gizli düşmanlıklar, saklı kalmış konular gündeme gelebilir. Hafta genelinde sağlığa ve beslenme düzenine daha çok dikkat edilmeli. İkili ilişkilerde umulmadık güzel gelişmeler olabilir.

Hepimize farkındalığı yüksek bir hafta olması dileğimle sevgiler, Aslıhan Doktoroğlu

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here