spot_img

Kendin yap: Ev yapımı şampuanla saçlarınıza detoks yapın

Haftaya 22 Ağustos’ta gerçekleşen dolunayın etkileri ile başlıyoruz. Sosyalliğin artacağı dolunay döneminde bir yana da kişisel alanımızı korumaya gayret edeceğiz.

Kova Dolunayının detaylarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

23 Ağustos’ta Güneş Başak burcuna geçecek. Çoktan bütün Başak burçlarının doğum günlerini kutluyorum. 23 Ağustos Pazartesi hem parasal konularda hem de ikili ilişkilerde daimi, sağlam adım atmaya müsait bir gün. Sadece detaylarda boğulup ana konuyu kaçırmamaya dikkat edilmeli.

24 Ağustos Salı önemli işleri ve görüşmeleri sabah saatlerinde tamamlayıp öğleden sonraya rutin işleri bırakmak daha verimli netice almamıza tezgâhtar olacak.

25 Ağustos Çarşamba çevrede pek çok veri dolaşabilir. Lakin bilginin doğruluğunun ekstra sorgulanması gereken bir gün. Dikkatsizlik, bir konuya odaklanmakta zorlanma da yaşanabilir.

26 Ağustos Perşembe iletişim konularında güzel netice alınabilecek, sağlam düşünceler üretilebilecek bir gün. Sabah saatlerinde maddi aktivitelerde kontrolü kaybetmemeye, akşam saatlerinde ise gergin tepkiler vermemeye uyarı edilmeli.

27 ve 28 Ağustos’ta ikili ilişkilerde çok pozitif hata aramamak, ani çıkışlardan kaçınmak kayda değer olacak. Her iki günde de günün ikinci yarısı nispeten gizli enerjiler barındırıyor.

29 Ağustos Pazar ise öğle saatleri, gösterişli harcamalardan, fazla yiyip içmekten uzakta durulması gereken vakit dilimi. Akşamüstü daha kuytu ve sosyalleşmenin seçim edileceği bir akıntı var.

23 Ağustos haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

23 Ağustos haftası yükselen burçlara tarafından alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

YÜKSELEN KOÇ

Gruplarla, arkadaşlarla iletişimin ön plana çıkacağı bir hafta olacak. Hafta başında ikili ilişkilerde ve ortaklıklarda daimi adımlar atılabilir. Çalışma arkadaşlarıyla data paylaşımında aksaklıklar yaşanabileceğinden tedbirli olmakta fayda var.

YÜKSELEN BOĞA

YÜKSELEN BOĞA

Sorumlulukların, kariyer hayatının öne çıkacağı bir hafta olacak. Pazartesi işle ilgili konularda olumlu gelişmelere açık bir gün. Hafta sonu ise bel ve böbrek hassasiyetine dikkat edilmeli.

YÜKSELEN İKİZLER

YÜKSELEN İKİZLER

Uzaklarla ilgili konuların, ticari durumların öne çıkacağı bir hafta olacak. Hafta başında aşk hayatıyla veya çocuklarla ilgili konularda atılacak adımları destekleyen bir görünüş var. Hafta sonu ise bakımlı kalmış konular aniden gündeme gelebilir.

YÜKSELEN YENGEÇ

YÜKSELEN YENGEÇ

Uzun süredir gündemde olan finansal sorunların kısmen çözüleceği bir hafta olacak. Pazartesi evle veya ebeveynlerle ilgili olumlu gelişmelere açık bir gün. Hafta sonu ise irtibat krizlerine ve minik kazalara karşısında tedbirli olmakta menfaat var.

YÜKSELEN ASLAN

YÜKSELEN ASLAN

Iki Taraflı yürütülen işlerin, ikili ilişkilerin gündemde olacağı bir hafta. Hafta başında kayda değer görüşmeler, anlaşmalar yapılabilir. Parasal konularda yanılma potansiyeli olduğundan daha ihtiyatlı davranmakta menfaat var.

YÜKSELEN BAŞAK

YÜKSELEN BAŞAK

Alıştırma düzeninin ve gündelik alışkanlıkların gündemde olacağı bir hafta. Pazartesi kazançları arttırma yönünde adım atılabilir. Hafta sonuna dürüst sindirim sistemi hassasiyetlerine dikkat edilmeli.

YÜKSELEN TERAZİ

YÜKSELEN TERAZİ

Çocuklar ve aşk, bu hafta öne çıkacak konular. Pazartesi ikili ilişkilerde kalıcı adımlar atılabilir. Hafta sonuna içten ise daha fazla krizli durumları yönetmek durumunda kalınabilir.

YÜKSELEN AKREP

YÜKSELEN AKREP

Aileyle ilgili sürüncemede kalan durumların netleşeceği bir hafta olacak. Arkadaşlardan gelen takviye, paylaşımlar iyi hissettirecek. Hafta sonuna doğru ikili ilişkilerle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN YAY

YÜKSELEN YAY

Yeni fikirlerin, görüşmelerin ve kısa seyahatlerin gündemde olacağı bir hafta. Hafta başında arkadaşlardan takviye alınabilir. Hafta sonuna içten ise gündelik düzende beklenmeyen değişimler yapmak zorunda kalınabilir.

YÜKSELEN OĞLAK

YÜKSELEN OĞLAK

Fiziksel konuların ağırlıklı gündemde olacağı bir hafta. Pazartesi meslek hayatında hoş geri dönüşler elde edilebilir. Hafta sonuna dürüst ise uzaklarla ilgili sürpriz haberler alınabilir.

YÜKSELEN KOVA

YÜKSELEN KOVA

Bireysel konularda kayda değer netleşmelerin yaşanacağı bir hafta olacak. Pazartesi eğitimle veya ticari konularda olumlu gelişmeler değerlendirilmeli. Hafta sonuna dürüst kriz yaratan durumlara dahil olunabilir.

YÜKSELEN BALIK

YÜKSELEN BALIK

Elde olmayan durumların netleşmesi ile daha gizli hissedilecek bir hafta olacak. Harcamalar ve giderler istenilen noktaya çekilebilir. Hafta sonuna içten hatalı anlaşılmalara aşinalık olduğundan ikili ilişkilerde daha ihtiyatlı olmakta üstünlük var.

Hepimize bereketli bir hafta olması dileğimle sevgiler, Aslıhan Doktoroğlu

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here