spot_img

Liposuction içten şekilde yapılmazsa nelere yol açar?

Astrolog Aslıhan Kozluca

Astrolog Aslıhan Kozluca

Haftaya hoş bir açı ile başlıyoruz. Pazartesi enerjimizi daha çok gruplarla birlikte elde etmek ve yeni girişimlerde bulunmak için yararlanma eğiliminde olacağız.

30 Aralık Çarşamba 2020 senesinin son dolunayı var. Yengeç burcunda gerçekleşecek bu dolunay yeniden ikili ilişkilere odaklı konuları önümüze getirecek. Özellikle geçmiş ilişkilerimizle ilgili konular hafta her tarafında gündemimizde olabilir. Duygusallığın ve eyleme geçme isteğinin mantığa egemen çıkacağı bu dönemde yanılgılara düşmemeye dikkat etmek fazla kayda değer. İkili ilişkiler değin parasal konularda da bazı netleşmeler yaşanacak. Bu alanda da aklı selim olmaya uyarı edilmeli.

1 Ocak Cuma ilham gerektiren çalışmalar yapmak, yaratıcı fikirler üretmek için hoş bir gün. aynı zamanda ilişkilerde, özgürlükle ilgili konularda bir takım durumlara dayanmak zorunda kalabiliriz.

2021’in ilk hafta sonunda evimizi, notlarımızı, dolaplarımızı düzenleme enerjisi yoğun olacaktır. İkili ilişkilerde de bir takım hataların düzeltilmesi için hoş fırsatlarla karşılaşılabilir. Bu fırsatlar ara sıra beklenmedik bir tepkiyle de gelse, devamı hoş olabilir.

2020’yi uğurladığımız bu haftada, hepimize değerlerimizin kıymetini kaybetmeden anlayabildiğimiz ve onlara sahip çıkabildiğimiz bir yıl olmasını diliyorum.

28 Aralık haftası yükselen burçlara kadar alacağımız etkiler ise şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

YÜKSELEN KOÇ

Hafta başında iş ortamındaki gruplarda daha aktif olma, bununla beraber işten egemen kendine süre ayırma ricası hakim olacak. Hafta genelinde aileyle ve evle alakalı konular gündemde. Uzak akrabalar ve yurt dışı benzer işlerle ilgili karar verirken mantığı daha ön planda tutmaya uyarı edilmeli.

YÜKSELEN BOĞA

YÜKSELEN BOĞA

Egemen hissetmek ve hareket halinde almak hafta başında en ağırlıklı arzu olacak. Bu hafta yakın çevreyle olan iletişim ve eğitim konuları ağırlıklı gündemde. Parasal durumlarda ise realist olmayan hedeflere uyarı edilmeli.

YÜKSELEN İKİZLER

YÜKSELEN İKİZLER

Pazartesi teslim etmek istenilen alışkanlıklardan yürüyüp gitmek için hoş bir gün. Hafta genelinde fiziki konularda netleşen süreçler, alınacak kararlar olacak. İkili ilişkilerde üstlenilen sorumlulukların iyi sorgulanması hayal kırıklıklarını engelleyebilir.

YÜKSELEN YENGEÇ

YÜKSELEN YENGEÇ

Hafta başında ikili ilişkilerde daha geniş düşünme ve arkadaşlarla paylaşımların artması ön planda. Bunun sonucunda kişisel alana daha pozitif yoğunlaştırma ve bireysel isteklere öncelik verme söz konusu. İş ortamında her söylenilene sorgulamadan inanmamaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN ASLAN

YÜKSELEN ASLAN

Jurnal hayat akışını düzenlemeye karşın girişimlerle başlayan bir hafta. Bırakılması gereken görüşler, alışkanlıklar gündemde olacak. Bilinmez bazı haberler de su üzerine çıkabilir. Bilhassa ikili ilişkilerde gözü kapalı davranmamak önemli.

YÜKSELEN BAŞAK

YÜKSELEN BAŞAK

Çocuklarla vakit geçirme, sportif aktivitelerde katılmak enerjisi ile hafta başlıyor. Arkadaşlar hafta genelinde manâlı yer tutacak. Ortaklı konularda ya da iş birliği içinde olunan alanlarda mantığı ön planda tutmaya çaba edilmeli.

YÜKSELEN TERAZİ

YÜKSELEN TERAZİ

Pazartesi evle ve ebeveynlerle ilgili konulara odaklanılabilir. Hafta genelinde iş hayatıyla ve sorumluluklarla alakalı kararlar vermek gerekecek. Alıştırma arkadaşlarıyla olan iletişimde net olmaya ve karşı tarafı tam anlamaya uyarı edilmeli.

YÜKSELEN AKREP

YÜKSELEN AKREP

Hafta ilişkilerle ilgili yakın çevreye destek vererek başlıyor. Eğitim konularında ve hayata manzara şeklinde birtakım kararlar tahsis etmek gerekecek. Harcamalar ve kazançlar dengesini oluşturmada titiz olunması gereken bir hafta.

YÜKSELEN YAY

YÜKSELEN YAY

Pazartesi işle ilgili konulara hedefe kilitlenmek, kazançları arttırma isteği yoğun. Giderlerle ilgili de birtakım düzenlemeler yapılacak. Bu hafta ikili ilişkilerde fazla şehvetli davranmak yerine gerçekçi elde etmek düş kırıklıklarını önleyebilir

YÜKSELEN OĞLAK

YÜKSELEN OĞLAK

BEDENEN aktifliğin ön planda olacağı bir hafta. İkili ilişkiler ağırlıklı olarak gündemi oluşturacak. İlişkiyle ilgili bazı kararlar alınabilir. Yakın çevreyle olan ilişkilerde, iletişim biçiminde hatalı anlaşılmalara karşısında titiz olmakta fayda var.

YÜKSELEN KOVA

YÜKSELEN KOVA

Pazartesi ailevi konularda sonlandırılması gereken konulara bambaşka yaklaşımlar getirilebilir. Sağlıkla ilgili bakımsız konular gündeme gelebilir. Sosyal çevreyle ilgili yapılacak harcamalarda veya arkadaşlara verilen sözlerde iyi paldır küldür hareket etmemeye uyarı.

YÜKSELEN BALIK

YÜKSELEN BALIK

Hafta, son derece sosyalleşme enerjisiyle başlıyor. Aşk hayatında bazı netleşmeler yaşanabilir. Çocuklarla ilgili konularda da birtakım kararlar verilecek. İş hayatında bireysel korkulara kapılıp yanlış adım atmamaya dikkat edilmeli.

Sevgiler, Aslıhan Kozluca

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here