spot_img

Benjamin Button yöntemiyle gençleşin

Pandemi sebebiyle sayısız insanın evden kastetmek zorunda olması yeni bir problemi ortaya çıkarttı. Kesintisiz görüntülü görüşme uygulamalarında kendi yüzünü seyreden ahali bir zaman daha sonra beğenmemeye başlıyor. Deri ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Dr. Ahmet Berk “Bu dönemde azami bizi tercih edenler ameliyatsız cilt gençleştirme için başvuruyorlar. Ayrıca yaz döneminin yaklaşması ayrıca evde sürecin daha iyi şekilde geçmesi nedeniyle daha fazla istek görüyor.” dedi.

Benjamin Button film olmaktan çıkıyor

Estetik uygulamaları artık eskisi gibi ağrılı, sancılı, sargılı yüzler teknolojinin gelişmesiyle son buldu. Son günlerin gündem konusu ameliyatsız deri gençleştirme genç kalmak isteyenlerin imdadına yetişiyor. Dr. Ahmet Berk’in uyguladığı Benjamin Button uygulaması en fazla seçim edilen uygulamalar arasında yer alıyor. Başvuru Formu hakkında data veren Berk, ”Benjamin Button yöntemi ile özel planlanmış mikro iğneler ile deri altını radyo frekans dalgalarıyla uyarır ve ciltte iyileşme süreci bu uyarılar doğru gerçekleşir. Uygulamada mikro iğneler cildin altına inerken deri yüzeyini uyararak doğal iyileşme sürecini başlatır. Bayan ve erkek herkesin tercih ettiği uygulamada her geçen gün deri kendini yenileyerek gençleştirir birincil uyguladığınızda fazla ayrım edilmese de bir ay sonra herkesin fark edebileceğe duruma kazanç. Alışılagelmiş estetik uygulamalarında zaman geçtikçe etki alanı azalır Benjamin Button uygulamasında vakit geçtikçe etki oranı artar. “ dedi.

Erkekler de uygulamalara yoğun ilgi gösteriyor

Medikal estetik uygulamalarına bundan böyle kadınlar değin erkekler de yoğun ilgi gösteriyor. Berk, “Estetik tatbik denilince daha çok kadınların kullanım yaptırdığı şehvetli uyanıyor. Hastalar başlıca kadınlardan oluşsa da, geçtiğimiz sene bu işlemlere başvuran erkeklerin sayısı minimum kadınlar değin.. Hatta bir takım uygulamalara erkeklerin kadınlardan daha çok alaka gösterdiğini bile söyleyebiliriz. Yüz gençleşmede en çok talep görebilen uygulamamız Benjamin Button uygulaması. Bu dilekçe ile kadınların yanında erkekler de çok seçim eder oldu. İlk uygulamanın gerisinde her geçen gün cilti gençleştirerek yeniliyor. Bundan Böyle erkekler de daha iyi belirmek istiyor. Bu yüzden bize başvuruyorlar.” dedi.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here