spot_img

Dinç ilişki için neler yapılmalı?

Boyun bölgesinde de, zaman içinde tıpatıp yüz bölgesindeki gibi çizgi, sarkıklık, kırışıklar oluşur. Boyun germe estetiğiyle oluşan çizgi, buruşuk ve sarkmaların tedavisi sağlanarak daha genç bir görünüm oluşturulabilir.

Boyun germe ameliyatıyla daha alçak yüzde gıdı oluşturan fazla yağ ve deri gevşemesi, çene aşağı aşırı yağ birikimi, gevşek boyun cildi, olağandışı konturlar yaratıcı boyunda çizgileri tedavi edilebilir. Boyun bölgesi üstteki yüz görünümü ile uyuşmadığında boyun germe iyi bir çözüm olabilir.

Nasıl uygulanır?

Boyunda görülen sorunlara kadar çeşitli teknikler uygulanabilir. Pozitif yağın alınması için liposuction uygulanabilir.

Boyun germe estetiği uygulanabilir. Minimal kesilerle boyun germe prosedürü uygulanır. Genel duyumsuzlaşma aşağı uygulanan işlem ortalama 1-2 saat sürer. Hasta genellikle benzer gün evine gidebilir, arada bir bir gece hastanede kalması gerekebilir. Hasta operasyonun türüne kadar bir hafta içinde jurnal hayatına devam edebilir.

Trinity lift tekniğiyle göz altları, orta yüz ve boyun germe estetiği uygulanabilir. En modern tekniklerden biri olan bu yöntemle yüz ve boyun bölgesindeki cilt, yağ ve adale deformasyonları üçlü bir şekilde çare edilerek daha etkili sonuçlar elde edilebilir. Duyumsuzlaşma aşağıda uygulanan bu operasyon ortalama 3 saat içinde tamamlanır. Sonuçlar bir hafta içinde ortaya çıkmaya başlar. Sonuçları ise 5 ila 10 sene her tarafında devam eder.

Boyun germe ve gençleştirme hakkında size özel bilgi edinmek için estetik cerrahi uzmanına başvurabilirsiniz.

Boyun çizgileriniz yaşınızı ele vermesin

Op. Dr. Ufuk Askeroğlu

 

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here