spot_img

İlişkilerde problemleri kolay ve çabuk çözmenin yolları

Jennifer Lopez, hakkında ortaya çıkan plastik cerrahi söylentilerini yalanladı. Ancak ikiz çocuk annesi JLo medikal estetik uygulamalarından yararlanıyor olabilir mi?

Jennifer Lopez’in yıllar içerisindeki değişimlerini incelediğimizde dramatik ve büyük şansın dönmesi görünmüyor. Birçok birey bunun nedeninin mucizevi ”Botoks” olduğunu söylüyor.

Botoks yüz kaslarınızı gevşetir, çizgileri ve kırışıklıkları yumuşatır. Böylece ayrıca halihazırda bulunan kırışıklıklara müdahale eder keza de gelecekte oluşacak kırışıklıkların önüne geçer.

Uzmanlar, bu değin pürüzsüz, sıkı ve aydınlık bir cilt elde etmenin tek yolunun (estetik cerrahi ve botoks açık havada) alternatif tedavilere yüz binlerce dolar harcamak olduğunu söylüyor. Bu tedaviler içerisinde gençlik aşıları ve lazer tedavileri yer alıyor.

Estetik iddialarını reddeden Jennifer Lopez ”En büyük güzellik sırlarımdan biri, başkalarına karşı nazik elde etmek ve diğer kadınları desteklemek” açıklamasında bulundu.

Jennifer Lopez’in en sevdiği deri bakım içeriğinin ise zeytin yağı olduğu biliniyor. Zinde nemlendirici özelliğinin cildine iyi geldiğini söyleyen Lopez, yeni çıkardığı kozmetik markasında da bu içerikten yararlanıyor.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here