spot_img

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2021: Evlenmeden Önce Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zorlama, Romantik ve Komik Sorular

Son zamanlarda selülit tedavilerinde kullanılan uygulamalardan olan akustik dalga tedavisi (AWT) selülit sorunu olanlar için kurtarıcı bir çözüm oluyor. Hatasız bacaklara yankı dalga tedavisiyle (AWT) kavuşulabiliriz.

Yankı dalga tedavisi, yaz aylarında korkmadan, özgürce bikini ve mayo giymek isteye bilhassa “Yaz geldi de geçiyor” diyenlerin karşısına kurtarıcı bir çözüm olarak çıkıyor.

Iyice doğal olan, etkisini ses dalgalarının gücünden alan bu tedavide kimyasal ve lazer işlemi olmadığı için tahriş ya da güneşten korunma zorunluluğu gibi sıkıntılar yaşanmıyor.

böylece her mevsim rahatlıkla tercih edilebilir. Uygulama sonrası tek yapılması gereken ise bol su harcamak.

Haftada 2 kere 30 dakikalık seanslar şeklinde işlemimizi uyguluyoruz. Sorunlu bölgedeki derinin altına 6 ila 10 cm inerek güçlü ses dalgaları ile tatbik yapıyoruz.

Bu bölgedeki kan dolaşımını hızlandırıp elastikiyeti artırarak sıkılaştırıyoruz. AWT ile üretilen ses dalgaları cilt ve yağlardan geçerek selülite neden olan tüm etkenleri düzeltiyor.

Tedavi sürecinde nelere dikkat edilmeli

Çare sürecinde nelere dikkat edilmeli?

Tedavi süresince tedavi gününde 4 litre, diğer günlerde ise herkesin jurnal tüketmesi gereken su miktarı 2 litre su içilmesi gerekiyor.

Her gün ahenkli olarak asgari 20 dakika yürüyüş yapılmalı. Çare sürecine zorlama olmayan ve epeyce uygulaması pratik olan bu önerileri yapabilirsiniz.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here