spot_img

Nemlendirici krem nasıl seçilmeli

Cildimiz, alıngan yapısı ile kesin bir dengeye sahiptir ve çeşitli dış etkiler, vakit içinde cildimiz üstünde negatif etkiler ortaya koyabilir. Cildimizin nem ve yağ konusunda olması gereken formunu koruması adına kullanılan nemlendirici ürünler, sağlığımız açısından çok önemlidir.

Dermokozmetik dünyasında, faydalarıyla çok popüler olan nemlendirici kremler, her cilt için bambaşka seçenekler içerir. Zira yağ oranlarına kadar sınıflandırılan ciltlerde, öbür nem destekleri gerekebilir. Örnek atamak icabında yağlı, kuru ya da alıngan ciltler için öbür nemlendirici ürünler kullanılmalıdır. Cilt tipinizin gereksinimlerini incelemeden herhangi bir mahsul kullandığınızda, cildinize hasar verebileceğinizi asla unutmayın. Nemlendirici nasıl seçilir sorusunun yanıtı da işte bu yüzden manâlı.

Cilt tiplerine tarafından nemlendirici seçimi nasıl olmalı

Cildin genç ve ferah görünmesini karşılayan nemlendirici ürünlerde, belirttiğimiz gibi her cilt tipine öbür ürünler hitap eder. Peki tüm cilt tipleri için, nasıl nemlendirici ürünler kullanmalıyız?

– Bayağı cilde sahip millet, cümbür cemaat gibi nemlendiriciye ihtiyaç duyarlar. Zira alışılagelmiş bir deri, ideal ölçüye sahip bir nemlendirici ile desteklenmezse, yaşlanma gibi değişik sorunlar ortaya çıkabilir. Bu cilt tipleri için, nemlendiricilerin su bazlı olması önerilir.

– Kuru ciltler, nemlendiriciye en çok gereklilik duyan deri tipi denebilir. Kuru ve hassas cilt yapısına sahip bir kişinin, nem düzeyi yüksek, hyalüronik asit gibi bileşenler açısından varlıklı nemlendirici kullanması önerilir.

– Yağlı ve karma ciltlerde nemlendirici seçimine geldiğimizde, gözeneklerin tıkanmasına niçin olmayan ve siyah noktalara karşı etkili ürünler tercih edilmelidir.

Nemlendirici ve onarıcı ürünlerde geniş bir ürün skalasına sahip olan DermoDr.com, cilt bakımına özen gösterenler için, tüm deri tiplerine hitap eden dünyaca ünlü markaların ürünlerini sunuyor.

Uygun fiyatlı ve indirimli nemlendirici ürünler

Cilt sağlığı, insanı genç gösteren ve jurnal motivasyonu üstünde etkili bir koşul. Bu anlamda cildimizi korumanın birincil adımlarından biri de, nemli yapısını korumak. Nemlendirici ve onarıcı dermokozmetik ürünlerde, DermoDr dünyanın önde gelen markalarının en nitelikli ürünlerini sunuyor. Arasında Lierac, La Roche Posay, Vichy, Bioderma, Avene gibi ürünlerin yer aldığı nemlendirici ve onarıcı ürünler, cildiniz için en iyi etkiyi sunuyor.

İndirimlerin ve kampanyaların katiyen sona ermediği DermoDr, yerinde fiyat garantisi ve online alışveriş ayrıcalığı ile cildinize en iyi gelecek nemlendiricileri sunuyor. Bebeksi, sağlıklı bir cilde sahip olmak için, siz de nemlendirici kullanmayı ihmal etmeyin.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here