spot_img

Çekicilik Raporu: 2021 Grammy Ödülleri’nde öne meydana çıkan güzellik trendleri

Dua Lipanın lila göz makyajı

Dua Lipa’nın lila göz makyajı

Önümüzdeki ilkbahar/yaz sezonu için lila far paletlerinizi hazırlayın! Dua Lipa 80’lerin disko enerjisini sadece müziğiyle değil stiliyle de geri getiriyor. Lipa, elbisesiyle uyumlu lila göz makyajının star olduğu bu görünümü siyah eyeliner ve biraz rimelle tamamlıyor. Doğal tonlarda bir ruj ve onunla uyumlu hafif bir allık sahneyi göz makyajına bırakıyor.

Beyoncenin fırçalanmış altın dalgaları ve parlak makyajı

Beyonce’nin fırçalanmış altın dalgaları ve parlak makyajı

Tarihteki en çok Grammy ödülünü şampiyon kadın şarkıcıdan kesinlikle sakin bir görünüm beklemiyoruz. Fırçalanmış altın rengi dalgalı saçlarıyla, aydınlık ruju ve teniyle Beyonce, niçin “Queen B” olduğunu tekrar hatırlatıyor. Siz hala saçlarınızı yatıştırmaya mı çalışıyorsunuz?

Lizzonun saç tokaları ve gökyüzüne değen kirpikleri

Lizzo’nun saç tokaları ve gökyüzüne değen kirpikleri

Mor ve tonları muhakkak gecenin trendlerinden biriydi. Dua Lipa’nın far paleti değin Lizzo’nun lila tokaları da gecenin gösterişli çekicilik görünümleri arasındaydı. Lizzo doğal bir makyaj seçim ederken kahverengi gözlerini hafif dumanlı bir göz makyajı ile muhteşem kirpiklerle vurguluyor. Görünümünü taçlandıran, elbisesiyle ahenkli tokaları, bu nostaljik trendin hiçbir yere gitmediğinin kanıtı.

Taylor Swiftin romantik görünümü

Taylor Swift’in romantik görünümü

Çiçekli elbisesini bohem saç stili ve romantik tonlarda doğal makyajıyla tamamlayan Taylor Swift, Grammy Ödülleri’ne bahar tazeliğini ve pandemi sonrası çiçeklenip yenilenme fantezisini getiriyor. Artı enerji defalarca kazanır!

Jhené Aikonun örümcek kirpikleri

Jhené Aiko’nun örümcek kirpikleri

Kişiselleştirilmiş ve fütüristik görünümler asıl çekicilik başlığımız. Jhené Aiko’nun şekillendirilmiş bebek saçları ve savurduğu örgüleri atalarına bir hürmet duruşuyken geometrik göz makyajı ve örümcek kirpikleri geleceğe bir selam çakıyor.

Billie Eilishin desenli tırnak tasarımı

Billie Eilish’in desenli tırnak tasarımı

Uzun ve desenli takma tırnaklar geçtiğimiz birkaç yılın star trendi. Grammy Ödülleri’nde de gözümüzü alamadığımız tırnak görünümlerinden en uyarı çekicisi Billie Eilish’inkiydi. Billie Eilish, maskesinden şapkasına dek aynı desenli kostümünü yine aynı desenli tırnaklarıyla tamamlıyor.

H.E.R. ve kaleydoskopik göz makyajı

H.E.R. ve kaleydoskopik göz makyajı

H.E.R. mor tonları ve altını birleştiren kaleydoskopik göz makyajı, ortadan bölünmüş doğal dalgalı uzun saçlarıyla bizi 70’lere götürüyor. Bu ödül törenini bir albüme benzetecek olsak adı “Future Nostalgia” olurdu. Dua Lipa’ya albümünün adı için bir Grammy de bizden.

Tiara Thomastan altın vuruş

Tiara Thomas’tan altın vuruş

Bir “Future Nostalgia” da Tiara Thomas’tan! Tiara sakin alımlılık görünümünü altın tokaları, saç aksesuarları, hızması ve altın rengi göz farıyla vurguluyor. Alın size festival tadında bir yaz sezonu için çekicilik ilhamı.

Noah Cyrus fildişi beyazlığı

Noah Cyrus fildişi beyazlığı

Noah Cyrus, fildişi renginde kostümünü en az onun değin beyaz bir tenle tamamlıyor. Sade bir dudak parlatıcı ve rimel bu görünümün tamamlayıcısı oluyor. Önümüzdeki yaz sezonunun çabasız görünümleri için not aldık bile.

Ingrid Andressin ortadan ayrılmış düz saçları

Ingrid Andress’in ortadan ayrılmış düz saçları

Yazının bu kısmına dek fark etmediyseniz söyleyelim: Ortadan bölünmüş saçlar resmen yeni trendimiz. İpeksi düz fön de cabası.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here