spot_img

Doğruyu öğrenmenin 7 püf noktası

Ellerde ihtiyarlık lekelerini önlemenin en iyi yolu, her gün güneş kremi kullanmaktır. Ellerinizi, boynunuzu ve dekoltenizi katiyen atlamayın! Bu pigmentasyon problemini önlemenin en önemli yollarından biridir.

Pirinç ve pirinç suyu, cildi besleme becerisi ve bilhassa ihtiyarlık lekeleri ve pigmentasyonla savaşma özelliği ile Asya’da senelerdir vakit gelen çekicilik trendlerinden biridir.

Eller için leke gideren doğal tarif...

Eller için kir gideren doğal betimleme…

Malzemeler:
1/4 su bardağı haşlanmış pirinç
1/2 yemek yemek kaşığı agave nektarı
1/2 yemek kaşığı limon suyu

Bir blender yardımı ile bütün malzemeleri adamakıllı karıştırın. Elde ettiğiniz peeling yapısıdaki karışımı, ellerinizin üstüne küçük yuvarlak hareketlerle ovalayarak kullanın. 1-2 dakika değin hafif bir masajla uyguladıktan sonra ılık suyla durulayın.

Eğer karışımı gündüz kullanıyorsanız mutlaka daha sonrasında bir güneş kremi ile ellerinizi koruma altına alın. Peeling uyguladıktan sonra güneş kremi kullanmamak yeni lekelere yol açabilir.

Bu karışımı ahenkli olarak kullanmaya başladıktan daha sonra elleriniz olağanüstü derecede pürüzsüz hissedecek ve zamanla ihtiyarlık lekelerinin kaybolduğunu göreceksiniz. Bu rutini, geceleri en sevdiğiniz nemlendiricinizle teşvik etmek pigmentasyon çare sürecini hız yapmak için tezgâhtar olacaktır.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here