spot_img

Toprak ne verdiyse: el işi sabunların alımlılık ile buluşması

Yolculuğuna Uşak ve Malatya’da, bahçeden doğrudan doğruya pakete geçen ürünleri ile doğal yaşama antre yaparak başladı. el işi doğal sabunlar, kozmetik ürünleri ve doğal gıda ürünlerini topraktan uzaklaşan kişileri toprağa yoksun bırakmamak namına tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. Satışlarını e ticaret ile yürüten işletme bu anlamda kullanıcılara kolay ulaşım imkanı tanıyor.

Toprağa sadık kalarak doğanın bereketini tattırmak, şirketin inşa taşı olarak tanımlanıyor. %100 el işi doğal sabunlarda, insan cildinde nem dengesini en iyi karşılayan her cilt tipine uygun ve  bitkilerden elde edilen gliserin kullanılıyor. Kraft paketlerde, doğayı kirletmeyen ve %100 geri dönüşümlü ambalajlar ile ürünlerde olduğu dek paketlerde de doğallığı buluşmaya devam ediyor. Aromaterapi yağlarında analizleri Bezmialem Üniversitesi Laboratuvarlarında yapılmadan tüketici ile randevulaşma sağlanmıyor. Uluslararası geçerli sertifikalara sahip olan işletme kullanıcılar için güvenirliliği de önceliği haline getirmeye devam ediyor.

Şirket yöneticilerinden Serdar Karakayış, “Uzun vadeli planlarımızda müşterilerimizi daha artı nebati ürünler ile tanıştırarak doğa ile bütünleşmelerine yardımcı olacağız” diyerek yaptıkları geri dönüşüme uygun  nebati yaşamın mucizesini devam ettirme isteklerinin önemini vurgulayarak belirtiyor. Gün geçtikçe doğaya dönüşün daha da arttığını ve insanın özünde toprağa armoni sağlamanın olduğunu ekleyerek üretime hız kesmeden devam ediyor.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here