spot_img

Bir erkeğin âşık olduğu nasıl anlaşılır

Aslında cümbür cemaat sevgisini öbür şekilde gösterir. Oysa bazı genel tutum eğilimleri erkeklerin karşısındaki kişiye olan duyguları hakkında ipuçları verebilir. İşte erkeğin aşık olup olmadığını gösteren işaretler.

Sizi her halinizle güzel bulur

Kuşkusuz ancak saçlarınız yapılı olduğunda ve ışıl ışıl parladığınızda size övgü etmesini doğal karşılıyor olabilirsiniz. Yataktan kalktığınız andan gece uyuyana değin geçen her saniyenizde, ister bakımlı belirmek için tonlarca para harcayın isterseniz de en doğal halinizle, makyaj bile yapmadan gezin, o sizi yine de hoş bulacaktır. Bu durumda gözü sizden başkasını görmüyor demektir.

İltifat eder

Erkekler her ne dek “Benim için iç güzelliği manâlı, maddesel değerlere çok tartı vermem” deseler bile mutlaka dış güzelliğe bakarlar, öncelikle bir erkek âşık olduğunu ilk olarak sizi her tarafta aşağı süzerek kesin eder. İç güzelliğiniz de olsun lakin gerçi siz her zaman güzel ve rahat olmaya çaba edin.

Dinler

Eğer bir erkek sizden hoşlandıysa ses tonunuzu, diksiyonunuzu; kısacası onu sözlerinizle nasıl etkileyeceğinizi merak eder. Yanınıza gelip sizinle konuşmak ve sorular sormak ister.. Erkekler güldüren ve akıllı kızlardan hoşlanırlar. Mesela ona çocukluğunuzun gülünç anılarını anlatabilirsiniz. Keza tane tane konuşmaya gayret edin. İyi bir diksiyon ve etkileyici bir ses tonuna tartma verdiklerini de unutmayın.

Fedakâr olur

Eğer bir erkek sizden hoşlanıyorsa içgüdüsel olarak sizi korumak ister, mesela kalabalık ortamlarda rahatsız olduğunuzu düşünürse sizin için tartışmaya girebilir. Size sorular sorarak ihtiyaçlarınızı anlamaya çalışır. Sağlığınızın ve keyfinizin yerinde olmasını herkesten fazla o ister. Sizi her koşulda korumaya çalışıp üzülmemeniz için elinden geleni yapar.

Süre ayırmanızı ister

Bir erkeğin hayatta en önem verdiği şeylerden biri de ilgilenilmektir. Kısacası ona tartı vermenizi ve onunla süre geçirmenizi bekler. Onunla ilgilendiğiniz zaman mutlu olup, ona zaman ayırmadığınız zamanlarda ise kıskançlık duyguları ön plana çıkar.

Öncelik sizsinizdir

Seven erkek sevgilisine öncelik tanır. Onun için siz, zaman zaman ailesinden ve en yakın arkadaşlarından bile önce gelirsiniz. Önce sizin iyi olmanızı, sizin gülmenizi ve mutlu olmanızı ister.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here