spot_img

Gerçek aşk için 5 öneri

Nefes ve Meditasyon Uzmanı Nevşah Karamehmet, şartsız sevgi, aşk, mucizeler ve hakikat ile bağlantıya aşmak, yaşamının her anını aşkla yaşamak isteyenler için ise beş öneride bulunuyor.

aşk

Her anınızı aşkla yaşamak için 5 teklif

1. Aşkı, sevgiyi kendi varlığının dışarıda aramaktan vazgeç. O insan, o madde, o şey sana aşk veremez, bunu anlamalısın.

2. Sevgiyi anlamaya çalışmaktan, anlatmaya çalışmaktan, daha da önemlisi bildiğini düşünmekten vazgeçmelisin. Neyin sevgi olduğunu neyin sevgisizlik olduğunu bilmiyorsun. Bir saldırının bir kucaklamadan daha sevgisiz olduğunu düşünecek dek kısıtlı insan beyni. Sevgiyi anladığını, bildiğini zannedecek kadar cahil olmamalı insan.

3. Reel sevginin koşulsuzluk ve sessizlikten doğduğunu bilmeli, bomboş kalana değin, zihninde hiçbir dürüst, hatalı, adalet, algılama, veri kalmayana dek nefesinle ve zihninle çalışmalısın. Bundan Böyle bunu yapabileceğin çok etkili metodlar var. Meditasyon aktivitelerine katıl, nefes koçluğu çalışmalarına, eğitimlere katıl. Önce ölümlü bedenden, dünyadan özgürleş, ondan sonrasında sevgiye gelmek fazla kolay.

4. Dinlenmeyi, meditasyon yapmayı, dünyadan uzaklaşmayı adet edinmen gerekiyor. Sadece çalışmalara katılman değil, manevi dünya ile ilişkini yükseltmek için de çalışman lüzum.

5. Sevginin şifanın kendisi olduğunu, sevgi ile, Yaradan ile, hakikatle ilişkisi kopuk insanların tekrar tekrar sinirli, depresif, öfkeli, kıskanç, hasta olacaklarını daima hatırla. İyileşmek ve iyi kalmak istiyorsan özünle bir yaşamayı öğrenmek zorundasın.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here